







Wymiary 130×80 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 420 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał Bawełna z domieszką poliestru Metal Poduszka: Poliester Kolor Biały Beżowy Wymiary krzesła Szerokość: 80 cm Średnica siedziska: 60 cm Wysokość oparcia: 42 cm Wysokość całkowita: 130 cm Długość ozdobnych frędzli: 20 cm Wysokość od siedziska do zawieszenia: 112 cm Długość wiszących sznurków: 81/101 cm Wymiary stojaka Szerokość: 102 cm Głębokość: 105 cm Wysokość: 195 cm Średnica drążka: 4,5 cm Maksymalne obciążenie: 130 kg Specyfikacja Wiszące krzesło w boho stylu z poduszką W zestawie znajduje się stojak do zawieszania Metalowa konstrukcja opleciona miękkimi sznurkami Krzesło powinno być chronione przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi Bujanie się nie jest tylko zabawą – to naturalny sposób, aby znaleźć spokój i odprężenie w codziennym zgiełku. Wiszące krzesło w stylu boho wprowadzi do twojej przestrzeni lekkość i harmonię, niezależnie od tego, czy umieścisz je w ogrodzie, na tarasie, czy we wnętrzu. Wystarczy wygodnie usiąść, dać się delikatnie pobujać i cieszyć chwilami, które należą tylko do ciebie. Stwórz swój własny kącik relaksu, gdzie odzyskasz nową energię i zwolnisz tempo dnia.
| Szerokość: | 80 cm |
|---|---|
| Wysokość: | 130 cm |
| Materiał | Metal |
|---|---|
| Rodzaj | Bujane, Wiszące |
| Poduszki w zestawie | Tak |
| Kolor | Biała |
| Wzór | Z wzorem |
| Materiał fotela | Bawełna, Poliester, Metal |
| Stojak | Tak |
| Typ | Wiszące |
| Tapicerka | Z tapicerką |
| Wygląd | Hamak |
| Szerokość stojaka | 102 cm |
| Wysokość stojaka | 195 cm |
| Sposób mocowania | Do umocnienia |
| Styl | Nowoczesny |
| Waga | 19 kg |

Wisząca, bujana, nieregulowana
W magazynie

Wisząca
W magazynie
Wisząca, bujana
W magazynie
Nieregulowana
W magazynieDostawa gratis

Składana
W magazynie
Wisząca
W magazynieDostawa gratis
Wisząca, regulowana
W magazynieDostawa gratis
130×80 cm, wisząca, bujana

130×80 cm, wisząca, metalowa


Dostępne w 2 sklepach
W magazynie


Nieregulowana
W magazynieDostawa gratis

Składana
W magazynie



Nieregulowana
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, nieregulowana
W magazynieDostawa gratis
Składana
W magazynie
Składana
W magazynie
Regulowana
W magazynie



Bujana
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie

Nieregulowana
W magazynieDostawa gratis

17×57 cm, sosnowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
Bawełniana
W magazynie
140×200 cm, całoroczna, hipoalergiczna
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
Do wysłania za 4 tygodnie
95×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie