






Wymiary 130×80 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 152 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał Bawełna z domieszką poliestru Metal Poduszka: Poliester Kolor Ciemnoszary Kolorowy ze wzorem Wymiary Szerokość: 80 cm Średnica siedziska: 60 cm Wysokość oparcia: 42 cm Wysokość całkowita: 130 cm Długość ozdobnych frędzli: 20 cm Wysokość od siedziska do zawieszenia: 112 cm Długość lin do zawieszenia: 81/101 cm Udźwig: 150 kg Specyfikacja Wiszące krzesło w boho stylu z poduszką Metalowa konstrukcja opleciona miękkimi linami Możliwość zawieszenia w jednym lub dwóch punktach Krzesło powinno być chronione przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi Stojak nie jest częścią opakowania Huśtanie to nie tylko zabawa – to rytm, który uspokaja ciało i umysł. Wiszące krzesło w stylu boho delikatnie cię obejmuje, umożliwiając odpoczynek z poczuciem swobody. Wystarczy chwilka na balkonie, w ogrodzie lub w spokojnym kącie domu, by dać się unieść ruchowi, który przynosi spokój i wewnętrzną równowagę. Huśtanie staje się naturalną częścią twojego codziennego relaksu.
| Szerokość: | 80 cm |
|---|---|
| Wysokość: | 130 cm |
| Materiał | Metal |
|---|---|
| Poduszki w zestawie | Tak |
| Rodzaj | Wiszące |
| Kolor | Szara |
| Wzór | Z wzorem |
| Materiał fotela | Bawełna, Poliester, Metal |
| Stojak | Nie |
| Typ | Wiszące |
| Tapicerka | Z tapicerką |
| Wygląd | Hamak |
| Sposób mocowania | Do umocnienia |
| Styl | Nowoczesny |
| Waga | 5 kg |

Wisząca
W magazynie
Wisząca, bujana, nieregulowana
W magazynie
Drewniana, nieregulowana
W magazynieDostawa gratis
Wisząca, bujana
W magazynie
Składana
W magazynie
Regulowana
W magazynie
Wisząca, nieregulowana
W magazynieDostawa gratis
Składana
W magazynie
Składana
W magazynieDostawa gratis
130×80 cm, wisząca, bujana


Nieregulowana
W magazynieDostawa gratis
Składana
W magazynie
Składana
W magazynie

Składana, z podłokietnikami
W magazynie

Wisząca, nieregulowana
W magazynieDostawa gratis




130×80 cm, wisząca, metalowa





130×80 cm, wisząca, bujana

Nieregulowana
W magazynieDostawa gratis


Regulowana
W magazynie

17×57 cm, sosnowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
Bawełniana
W magazynie
140×200 cm, całoroczna, hipoalergiczna
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
Do wysłania za 4 tygodnie
95×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie