



Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Regał z czterema półkami posiada metalową ramę malowaną proszkowo w czarnym kolorze. Półki są wykonane z płyty MDF z powierzchnią pokrytą folią 3D w odcieniu dąb sonoma. Jednocześnie półki mają praktyczną tylną krawędź, która zapobiega wpadaniu eksponowanych przedmiotów. W celu zapewnienia idealnej płaszczyzny, półka jest wykończona stopką blokującą. Nośność jednej półki wynosi ok. 5 kg rozłożonego ciężaru.
| Szerokość: | 60 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 28 cm |
| Wysokość: | 126 cm |
| Wykończenie powierzchni | Mat |
|---|---|
| Materiał | Laminat, Metal |
| Kształt | Proste |
| Kolor | Czarna |
| Styl | Industrialny |
| Rodzaj drewna | Dąb, Dąb sonoma |
| Dekor | Dąb |
| Rozmiar | 4 piętra |
| Waga | 10,5 kg |
| Producent | Autronic |
Opinie użytkowników
Regał spełnił moje oczekiwania. To piękny dodatek do mieszkania.
Regał jest solidny, idealnie pasował mi do kuchni, ale może stać gdziekolwiek.
Na razie żadnych, zobaczymy.

180×90×60 cm, metalowa, do garażu
W magazynieDostawa gratis
174×70×30 cm, do garażu, matowa
W magazynieDostawa gratis
185×90×40 cm, metalowa, nowoczesna
W magazynie
132×70×30 cm, do garażu, matowa
W magazynieDostawa gratis
175×239×40 cm, nowoczesna, matowa
W magazynieDostawa gratis
19×66×118 cm, industrialna, retro
W magazynieDostawa gratis
Do garażu, nowoczesna, sosnowa
W magazynie
200×240×60 cm, metalowa, do garażu
W magazynieDostawa gratis
Do garażu, błyszcząca, prosta
W magazynieDostawa gratis
200×200×60 cm, metalowa, do garażu
W magazynieDostawa gratis
176×80×40 cm, do garażu, matowa
W magazynieDostawa gratis
22×43×75 cm, industrialna
W magazynieDostawa gratis
180×120×60 cm, metalowa, do garażu
W magazynieDostawa gratis
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie