





Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 81,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Cyfrowa waga kuchenna Banquet Culinaria Black w eleganckiej czerni, praktyczny pomocnik dla każdego kucharza. Posiada wyświetlacz LCD. Maksymalna pojemność ważenia 15 kg, minimalna wartość pomiaru 20 gramów. Do wyboru następujące jednostki: g, Oz, lb, ml. Oferuje funkcję ważenia, wskaźnik niskiego poziomu baterii i przeciążenia, automatyczne wyłączanie. Zasilanie 3 baterie AAA (brak w zestawie).
| Rodzaj wagi | Cyfrowe |
|---|---|
| Kolor | Czarna |
| Długość | 27 cm |
| Materiał | Tworzywo sztuczne + szkło |
| Nośność | 15 kg |
| Rodzaj | Cyfrowy |
| Waga | 1,02 kg |
| Wyświetlacz lcd | Tak |
| Producent | Banquet |



Cyfrowa, mechaniczna, z miską
W magazynieDostawa gratis

Mechaniczna, z miską
W magazynie

Cyfrowa, z miską, średnica
W magazynie
Cyfrowa, z miską
W magazynie













Łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie

Obrusy bożonarodzeniowe, okrągła, prostokątna
W magazynie
Średnica
W magazynie
Zapachowa, dekoracyjna, sztukowa
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie