









Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 107,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Bawełniana pościel w tradycyjnym norweskim wzorze, który sprawi, że polubisz długie zimne noce. Kogo mogłaby martwić mroźna pogoda, kiedy można wtulić się w wygodną pościel z popularnym i figlarnym wzorem skandynawskim? Przyjemna 100% bawełna zapewni wygodny sen, a połączenie czerwieni, szarości i bieli doda wyjątkowej magii Twojej sypialni. Ten sam motyw znajduje się z obu stron, posiada praktyczne zapięcie na zamek. Komplet zawiera: 1x poszewkę na poduszkę 70 x 80 cm 1x poszwę na kołdrę 160 x 200 cm
| Rodzaj | Łóżko jednoosobowe, Łóżko dwuosobowe |
|---|---|
| Materiał | Bawełna |
| Zapinanie | Zamek |
| Motywy | Bożonarodzeniowe |
| Kolor | Czerwona |
| 4home | 4HOME |
| Prasowanie | Zalecamy prasowanie w średniej temperaturze |
| Rodzaj łóżka | Łóżko pojedyncze standard |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 160 x 200 cm, 70 x 80 cm |
| Rozmiary kołdry | 160 x 200 cm |
| Rozmiary poduszki | 70 x 80 cm |
| Suszarka | Tak |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4Home |

Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Poliestrowa, zamek
W magazynieDostawa gratis
Poliestrowa, zamek, bożonarodzeniowa
W magazynieDostawa gratis
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
140×220 cm, w serduszka, zwierzęta
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, krepowa, zamek
W magazynie
140×200 cm, jesienna, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Jednokolorowa, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa, bożonarodzeniowa
W magazynie
W serduszka, kwiaty, jesienna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, krepowa, zamek
W magazynie
140×220 cm, jednokolorowa, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
140×220 cm, łóżko jednoosobowe, mikroflanel
W magazynie
Poliestrowa, bożonarodzeniowa
W magazynie
Kwiaty, bawełniana satyna, satynowa
W magazynie
Bawełniana, flanelowa, mikrofibra
W magazynie
140×200 cm, łóżko jednoosobowe, mikroflanel
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, mikroflanel, poliestrowa
W magazynie
Poliestrowa, bożonarodzeniowa
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Obrusy bożonarodzeniowe, okrągła, prostokątna
W magazynie
Średnica
W magazynie
Zapachowa, dekoracyjna, sztukowa
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie