


Wymiary 110×37×33 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Drewniany regał bambusowy można umieścić w przedpokoju, korytarzu czy łazience. Bardzo dobrze nadaje się do odkładania różnych przedmiotów używanych w domu. Obciążenie każdej półki wynosi 3kg, a odległość między półkami 29 cm.
| Szerokość: | 37 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 33 cm |
| Wysokość: | 110 cm |
| Na nóżkach | Tak |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Kształt | Proste |
| Materiał | Drewno |
| Kolor | Brązowa |
| Dekor | Bambus |
| Nośność | 3 kg |
| Rozmiar | 4 piętra |
| Waga | 4 kg |
| Producent | Autronic |

Nowoczesna, prosta
W magazynie

Drewniana, nowoczesna
W magazynie
Nowoczesna, prowansalska, prosta
W magazynie

Drewniana, nowoczesna, prosta
W magazynie
Prosta, skandynawska, laminatowa
W magazynie
24×44×85 cm, dębowa
W magazynieDostawa gratis

140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie