
Poduszka Podłogowa DUO, 45 x 45 x 10 cm
Kwadratowa, jednokolorowa, poliestrowa
W magazynieNajlepsza cena z ostatnich 30 dni: 40,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Jeżeli czujesz, że Twoja poduszka potrzebuje wymienić wypełnienie lub już nie jest tak miękka i puszysta, polecamy wypełnienie kulkowe do poduszek STANDARD. Włókno kulkowe puste zostało wyprodukowane w Republice Czeskiej, a dzięki wysokiej jakości procesowi produkcji, poduszki wypełnione tego rodzaju wypełnieniem można prać w temp. 60°C. Temperatura prania jest wystarczająca przede wszystkim ze względu na fakt, że alergeny i roztocza giną przy temperaturze 57°C.Kuleczki przez długi czas utrzymują swój kształt, dostosują się do kształtu ciała oraz dają się łatwo wstrząsnąć, aby uzyskały pierwotny kształt. Wypełnienie STANDARD charakteryzuje się dużym stopniem pełnienia. Jest odpowiednie dla alergików. 300 g wypełnienia starczy do napełnienia poduszki o wymiarze 40 x 40 cm. Czeski producent.
| Wypełnienie | Pierze |
|---|---|
| Rodzaj | Klasyczne |
| Motyw | Jednokolorowe |
| Hipoalergiczne | Tak |
| Kolor | Biała |
| Materiał wypełnienia | 100% kuleczki poliestrowe |
| Rozmiar | 500 g |
| Waga wypełnienia | 500 g |
| Zalecane pranie | 60 °C |
| Producent | Kvalitex |

Kwadratowa, jednokolorowa, poliestrowa
W magazynie
Hipoalergiczna, jednokolorowa, anioł
W magazynie
Kwadratowa, jednokolorowa, poliestrowa
W magazynie
Wałki, hipoalergiczna, jednokolorowa
W magazynie
Hipoalergiczna, jednokolorowa, anioł
W magazynie

Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Zapachowa, dekoracyjna, sztukowa
W magazynie
Elastyczna
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Na drzwi, na stół
W magazynie
Dla dziewczynek, do łóżeczka, zamek
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Do sypialni, nowoczesna, okrągła
W magazynie
Szklana, dawkowa
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Solarna, ścienne oświetlenie, plastikowa
W magazynie

Ogrodowa, klasyczne dziecięce huśtawki, wisząca
W magazynie