

Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 8,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Świąteczny bieżnik z pięknym motywem sprawi, że Twoja jadalnia lub kuchnia będą wyjątkowe i wprowadzą Cię w wesoły nastrój. Dodatkowo chroni stół przed uszkodzeniem czy zabrudzeniem. Materiał zapewnia łatwe utrzymanie.
| Asortyment | Obrusy bożonarodzeniowe |
|---|---|
| Kształt | Prostokątne, Okrągłe |
| Materiał | 75 % bawełna, 25 % poliestru |
| Rozmiar | 33 x 130 cm |
| Rozmiary | 33 x 130 cm |
| Sezon | Święta |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4-Home |

Obrusy bożonarodzeniowe, poliestrowa, prostokątna
W magazynie
Obrusy bożonarodzeniowe, kwadratowa, okrągła
W magazynie
Obrusy bożonarodzeniowe, kwadratowa, okrągła
W magazynie
Obrusy bożonarodzeniowe, prostokątna
W magazynie
Obrusy bożonarodzeniowe, poliestrowa, prostokątna
W magazynie
140×240 cm, obrusy bożonarodzeniowe, okrągła
W magazynie
Serwetki świąteczne
W magazynie

33×130 cm, serwetki świąteczne, obrusy bożonarodzeniowe
W magazynie
33×180 cm, lniana
W magazynie

Obrusy bożonarodzeniowe, prostokątna
W magazynie
Serwetki świąteczne
W magazynie
Serwetki świąteczne
W magazynie
Serwetki świąteczne
W magazynie
33×180 cm, lniana
W magazynie
Obrusy bożonarodzeniowe
W magazynie
33×180 cm, lniana
W magazynie
33×180 cm, lniana
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
Zapachowa, dekoracyjna, sztukowa
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie