
Mexen X-Wall-R półka wnękowa z kołnierzem 45 x 30 cm, biała - 1920453010
45×30 cm, matowa, prosta
Wymiary 4×40×15 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 47,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Ta nowoczesna półka posłuży dobrze jako miejsce do przechowywania książek lub dekoracji. Posiada praktycznie podniesione krawędzie, dzięki którym ulubione przedmioty będą zabezpieczone przed upadkiem. W opakowaniu znajdują się również śruby i kołki do umocowania półki. Nośność półki wynosi od 5 do 15 kg w zależności od jakości muru, do którego jest przymocowana.
| Szerokość: | 40 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 15 cm |
| Wysokość: | 4 cm |
| Styl | Nowoczesny |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Materiał | Laminat |
| Kształt | Proste |
| Kolor | Brązowa |
| Rodzaj drewna | Orzech włoski |
| Dekor | Orzech |
| Nośność | 5 kg |
| Rozmiar | 40 cm |
| Waga | 1 kg |
| Producent | Autronic |

45×30 cm, matowa, prosta

Drewniana, nowoczesna, industrialna
W magazynie
60×30 cm, nowoczesna, matowa

140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie