

Wymiary 4×40×24 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 56,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Nowoczesna minimalistyczna półka w czarnym kolorze o wysokim połysku. Rama wykonana z płyty MDF, powierzchnia z błyszczącego laminatu. Opakowanie zawiera półkę, metalowy wspornik, śruby i kołki do mocowania. Nośność półki wynosi 5-15 kg w zależności od rodzaju muru nośnego.
| Szerokość: | 40 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 24 cm |
| Wysokość: | 4 cm |
| Wykończenie powierzchni | Połysk |
|---|---|
| Materiał | Laminat |
| Kształt | Proste |
| Kolor | Czarna |
| Styl | Nowoczesny, Industrialny |
| Dekor | Połysk |
| Nośność | 5 kg |
| Rozmiar | 40 cm |
| Waga | 1 kg |
| Producent | Autronic |

60×30 cm, nowoczesna, matowa

Drewniana, nowoczesna, industrialna
W magazynie
45×30 cm, matowa, prosta

140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie