
Zestaw stolików Oro 2szt.
Okrągła, nowoczesna, metalowa
W magazynieWymiary 45 cm, ⌀ 40 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 135,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Stolik wielofunkcyjny, który może pełnić funkcję stolika do odkładania lub stolika konferencyjnego w salonie, świetnie nadaje się do przechowywania rzeczy lub umieszczania kwiatów dekoracyjnych. Dzięki niewielkim wymiarom nadaje się również do wnętrz o mniejszych przestrzeniach. Stolik wprowadzi do Twojego domu odrobinę industrialnego uroku, będzie zachwycał ponadczasowym designem. Okrągły blat w dekorze dzikiego dębu ma średnicę 40 cm i grubość 1,5 cm. Nośność stolika wynosi 10 kg. Nogi mają kształt stożka o średnicy 2 cm, zwężają się do 1 cm, mają 39 cm długości izakończone są plastikowymi stopkami.
| Wysokość: | 45 cm |
|---|---|
| Średnica: | 40 cm |
| Kształt stołu | Okrągłe |
|---|---|
| Rodzaj drewna | Dąb |
| Styl | Industrialny |
| Dekor | Dąb |
| Materiał | Drewno + metal |
| Nośność | 10 kg |
| Waga | 2,5 kg |
| Producent | Autronic |

Okrągła, nowoczesna, metalowa
W magazynie
31×64×64 cm, nowoczesna, rustykalna
W magazynieDostawa gratis
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie