


Wymiary 49×137 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 69,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Modna mata plażowa jest również bardzo praktyczna. Wystarczy złożyć ją w kształt torby z uchwytami i można ruszać nad wodę. Nadaje się również na piknik lub kemping.Spód wykonany jest z folii PVC, a wierzch z 52% poliestru i 48% bawełny. Wypełnienie stanowi 100% pianka PU.Mata posiada dobre właściwości izolacyjne, chroni przed zimnem i wilgocią.
| Szerokość: | 49 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 137 cm |
| Plażowy | Tak |
|---|---|
| Materiał | Poliestr, Bawełna |
| Kolor | Niebieska |
| Motyw | Natura |
| Długość | 137 cm |
| Materiał powierzchni tkaniny | 52 % poliester, 48 % bawełna |
| Materiał wypełnienia | Piana PUR |
| Producent | B.E.S. Petrovice |

Szybkoschnąca, bawełniana, zestawy
W magazynie
49×137 cm, sztukowa, zwierzątka
W magazynie
Plażowa, bawełniana
W magazynie
Szybkoschnąca, bawełniana, zestawy
W magazynie
Plażowa, bawełniana
W magazynie
70×140 cm, bawełniana
W magazynie

Bawełniana
Dostawa gratis
Szybkoschnąca, bawełniana, zestawy
W magazynie
Plażowa, bawełniana
W magazynie
30×50 cm, bawełniana
W magazynie
Szybkoschnąca, bawełniana, zestawy
W magazynie
Szybkoschnąca, bawełniana, zestawy
W magazynie
70×140 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
30×50 cm, bawełniana
W magazynie
50×100 cm, bawełniana
W magazynie
Bawełniana, zestawy
W magazynie
Szybkoschnąca, bawełniana, frotowa
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, zestawy
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Plażowa, z mikrofibry, szybkoschnąca
W magazynie
Szybkoschnąca, bawełniana, zestawy
W magazynie
Plażowa
W magazynie
Bawełniana, zestawy
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, zestawy
W magazynie
Bawełniana, zestawy, bambusowa
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
70×140 cm, bawełniana
W magazynie
70×140 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
30×50 cm, bawełniana
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie

Kwiaty, francuska, bawełniana satyna
W magazynie