


Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Lekki regał z dwiema półkami. Rama wykonana z czarnych metalowych profili kwadratowych. Półki wykonano z płyty MDF wykończonej folią 3D o fakturze dębu. W opakowaniu znajduje się zestaw umożliwiający zamontowanie na ścianie. Nośność jednej półki wynosi ok. 5 kg rozłożonego ciężaru.
| Szerokość: | 29 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 24 cm |
| Wysokość: | 49 cm |
| Wykończenie powierzchni | Mat |
|---|---|
| Kształt | Proste |
| Kolor | Czarna |
| Rodzaj drewna | Dąb |
| Dekor | Dąb |
| Materiał | MDF + metal |
| Rozmiar | 2 piętra |
| Waga | 2 kg |
| Producent | Autronic |

200×200×60 cm, metalowa, do garażu
W magazynieDostawa gratis
180×120×60 cm, metalowa, do garażu
W magazynieDostawa gratis
175×239×40 cm, nowoczesna, matowa
W magazynieDostawa gratis
185×90×40 cm, metalowa, nowoczesna
W magazynie
180×90×60 cm, metalowa, do garażu
W magazynieDostawa gratis
22×43×75 cm, industrialna
W magazynieDostawa gratis
176×80×40 cm, do garażu, matowa
W magazynieDostawa gratis
174×70×30 cm, do garażu, matowa
W magazynieDostawa gratis
132×70×30 cm, do garażu, matowa
W magazynieDostawa gratis
19×66×118 cm, industrialna, retro
W magazynieDostawa gratis
Do garażu, nowoczesna, sosnowa
W magazynie
200×240×60 cm, metalowa, do garażu
W magazynieDostawa gratis
Do garażu, błyszcząca, prosta
W magazynieDostawa gratis
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie