
Plandeka z oczkami 400 x 600 cm, 400 x 600 cm
400×600 cm, wysokość, średnica
W magazynieWymiary 500×800 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 67,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Plandeka z oczkami. Dla efektywnego zakrycia maszyn budowlanych, materiałów, narzędzi, maszyn i wózków, w ogrodzie w celu zakrycia drewna opałowego, słomy, zgrabionych liści, basenów przeciw nieczystościom. Za pomocą plandeki możesz wytworzyć lekkie schronienie przy campingu, lub odkrytych krokwi, odporna na niesprzyjające warunki pogodowe, odporna na przebicie i rozerwanie, wodoodporna i łatwa w czyszczeniu. Wyposażona w podwójne spawane szwy. Plandeka jest trwała, mocowana, co 1 metr za pomocą metalowych oczek. (5 x 8 m)
| Szerokość: | 500 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 800 cm |
| Kolor | Niebieska |
|---|---|
| Długość | 800 cm |
| Gramatura | 70 g/m2 |
| Materiał | Polietylen |
| Rozmiar | 300 x 800 cm |
| Producent | 4-Home |

400×600 cm, wysokość, średnica
W magazynie
300×400 cm
W magazynie
35×47 cm
W magazynieDostawa gratis


















Elastyczna
W magazynie

Łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Klasyczna, na ścianę
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie

Obrusy bożonarodzeniowe, okrągła, prostokątna
W magazynie
Średnica
W magazynie