
Bieżnik prostokątny
Prostokątna, obrusy
W magazynieWymiary 32×140 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 10,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Luksusowy bieżnik o eleganckim i dyskretnym designie do codziennych i świątecznych posiłków. Obrusy są ozdobą każdego stołu, więc udekoruj również ten swój.
| Szerokość: | 32 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 140 cm |
| Asortyment | Bieżniki na stół |
|---|---|
| Kolor | Biała |
| Metraż | Na sztuki |
| Kształt | Prostokątne, Okrągłe |
| Motyw | Jednokolorowe |
| Materiał | Poliestr |
| Rozmiary | 32 x 140 cm |
| Zalecane pranie | 30 °C |
| Producent | 4-Home |

Prostokątna, obrusy
W magazynie
Prostokątna, obrusy
W magazynie
Okrągła, obrusy
W magazynie
Prostokątna, obrusy
W magazynie
Prostokątna, kwiaty, obrusy
W magazynie
Prostokątna, obrusy
W magazynie
Prostokątna, obrusy
W magazynie
Prostokątna, obrusy
W magazynie
Okrągła, obrusy
W magazynie
Bawełniana, satyna
W magazynie
Okrągła, obrusy
W magazynie
Bawełniana, satyna
W magazynie
Prostokątna, kwiaty, obrusy
W magazynie
Zmywalna, bawełniana, obrusy
W magazynie
Prostokątna, obrusy
W magazynie
Prostokątna, kwiaty, obrusy
W magazynie
Prostokątna, obrusy
W magazynie
Prostokątna, obrusy
W magazynie
Prostokątna, kwiaty, obrusy
W magazynie
Prostokątna, obrusy
W magazynie
Okrągła, obrusy
W magazynie
Okrągła, obrusy
W magazynie
Prostokątna, obrusy
W magazynie
Bawełniana, obrusy
W magazynie
Okrągła, obrusy
W magazynie
Zmywalna, bawełniana, obrusy
W magazynie
Obrusy
W magazynie
Prostokątna, obrusy
W magazynie
150×40 cm, bieżniki na stół, prostokątna
W magazynie
40×40 cm, bawełniana
W magazynie
Prostokątna, obrusy
W magazynie
Prostokątna, obrusy
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
Zapachowa, dekoracyjna, sztukowa
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie