




Wymiary 40×2 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Ta stylowa i funkcjonalna wycieraczka nie tylko pięknie wygląda, ale także oszczędza wiele pracy związanej z czyszczeniem. Praktyczny i elegancki czarny kolor doskonale maskuje zabrudzenia, więc nawet po dłuższym użytkowaniu wycieraczka nadal będzie wyglądać świetnie. Ponadto nowoczesny wzór geometryczny zapewnia teksturę, która pomaga lepiej czyścić buty. Idealnie nadaje się do umieszczenia przed drzwiami wejściowymi, w korytarzu lub na tarasie, aby brud nie przedostawał się do wnętrza. Spód posiada gumową powłokę antypoślizgową, która zapobiega przesuwaniu się i zapewnia bezpieczeństwo podczas codziennego użytkowania. Wycieraczka jest bardzo łatwa w utrzymaniu - wystarczy ją wytrzepać, odkurzyć lub spłukać wodą, aby utrzymać ją w czystości.
| Szerokość: | 40 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 2 cm |
| Materiał wycieraczki | Gumowe, Tkaninowe |
|---|---|
| Kształt wycieraczki | Prostokątna |
| Rodzaj | Zewnętrzne |
| Kolor | Czarna |
| Materiał | 100% poliester |
| Rozmiar | 40 x 60 cm |
| Rozmiary | 40 x 60 cm |
| Suszarka | Nie |
| Zalecane pranie | Żaden |
| Producent | 4Home |

Gumowa, zewnętrzna
W magazynie
60×90 cm, tkaninowa, prostokątna
W magazynieDostawa gratis
Gumowa
W magazynie
Gumowa, zewnętrzna
W magazynie
Wewnętrzna, zewnętrzna
W magazynie

Tkaninowa, prostokątna, zewnętrzna
W magazynieDostawa gratis

Wewnętrzna, zewnętrzna
W magazynie

Z włókna kokosowego, zewnętrzna, niestandardowa
W magazynie
Wewnętrzna, zewnętrzna

Wewnętrzna, gumowa
W magazynie
60×90 cm, wewnętrzna, gumowa
W magazynieDostawa gratis
60×80 cm, gumowa, prostokątna
W magazynieDostawa gratis


Gumowa
W magazynie




Gumowa, niestandardowa
W magazynie
60×90 cm, wewnętrzna, gumowa
W magazynieDostawa gratis




90×150 cm, gumowa, prostokątna
W magazynieDostawa gratis

Gumowa, prostokątna, zewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Okrągła
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Obrusy bożonarodzeniowe, okrągła, prostokątna
W magazynie
Średnica
W magazynie
Zapachowa, dekoracyjna, sztukowa
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie