Dobry materiał i ładny.
Bardzo mocna i dobrze czyszcząca wycieraczka
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Nasza wycieraczka z materiału pochodzącego z recyklingu czyści podeszwy i stanowi doskonałą pomoc w walce z brudem. Nie powinno jej zabraknąć przed żadnymi drzwiami wejściowymi, na balkonie lub na tarasie.
| Szerokość: | 60 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 90 cm |
| Materiał wycieraczki | Gumowe |
|---|---|
| Kształt wycieraczki | Prostokątna |
| Rodzaj | Zewnętrzne |
| Kolor | Czarna |
| Materiał | Guma |
| Rozmiary | 60 x 90 cm |
| Producent | 4-Home |
Opinie użytkowników
Dobry materiał i ładny.
Bardzo mocna i dobrze czyszcząca wycieraczka

50×80 cm, wewnętrzna, prostokątna
W magazynieDostawa gratis
Z włókna kokosowego, zewnętrzna
W magazynie
Prostokątna, zewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Prostokątna
W magazynie
Gumowa, niestandardowa
W magazynie

60×90 cm, wewnętrzna, gumowa
W magazynieDostawa gratis
Gumowa, niestandardowa
W magazynie
Gumowa, zewnętrzna
W magazynie

Gumowa
W magazynie




45×75 cm, wewnętrzna, tkaninowa
W magazynie

90×150 cm, wewnętrzna, gumowa
W magazynieDostawa gratis

Wewnętrzna, gumowa, prostokątna
W magazynieDostawa gratis
Wewnętrzna, zewnętrzna

60×80 cm, gumowa, prostokątna
W magazynieDostawa gratis
60×90 cm, gumowa, prostokątna
W magazynieDostawa gratis




60×90 cm, tkaninowa, prostokątna
W magazynieDostawa gratis
38×58 cm
W magazynie


Gumowa
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie