




Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Miękkie legowisko zapewniające najbardziej komfortowy wypoczynek czworonożnym członkom rodziny. Ma miękką pluszową powierzchnię i miękkie wypełnienie, dzięki czemu Twoi futrzani przyjaciele będą spać dosłownie jak w raju. Legowisko wykonane jest z miękkiego materiału w praktycznym połączeniu czerni i szarości. Dzięki mniejszym wymiarom nadaje się również dla mniejszych ras psów (do 6 kg) i kotów.
| Akcesoria | Posłania i legowiska |
|---|---|
| Kolor | Szara |
| Długość | 62 cm |
| Materiał powierzchni tkaniny | 100% poliester |
| Materiał wypełnienia | 100% poliester (włókno puste) |
| Rozmiar | 62 x 47 cm |
| Rozmiary | 62 x 47 cm |
| Suszarka | Nie |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4Home |
Opinie użytkowników
Krawędzie legowiska nie trzymają się w górze, legowisko jest płaskie. Materiał jest w porządku.
Wymiary produktu są odpowiednie, brzegi produktu nie utrzymują kształtu, są rozłożone.

Podróże i transport dla psów, posłania i legowiska
W magazynie








Posłania i legowiska, średnica
W magazynie






Podróże i transport dla psów, średnica
W magazynie







Budy dla psów, średnica
W magazynie







140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie