


Wymiary 128×30×29 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Drewniany regał z pięcioma półkami nadaje się do użytku w przedpokoju, holu czy łazience. Może służyć do odkładania różnych dodatków i przedmiotów na bieżąco używanych w domu. Maksymalne obciążenie każdej półki wynosi 3 kg.
| Szerokość: | 30 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 29 cm |
| Wysokość: | 128 cm |
| Wykończenie powierzchni | Mat |
|---|---|
| Kształt | Proste |
| Materiał | Drewno |
| Kolor | Biała |
| Dekor | Bambus |
| Rozmiar | 5 pięter |
| Producent | Autronic |

Nowoczesna, prowansalska, prosta
W magazynie
Drewniana, nowoczesna
W magazynie
Drewniana, nowoczesna, prosta
W magazynie

Nowoczesna, prosta
W magazynie


Prosta, skandynawska, laminatowa
W magazynie
24×44×85 cm, dębowa
W magazynieDostawa gratis
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie