

Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 98,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Zapewnij swoim dzieciom to, co najlepsze. Dzięki uroczej pościeli dziecięcej nawet maluchy mogą przenieść się w świat bajek, Indian czy zwierząt. Starannie dobrany materiał i nowoczesne wzory dziecięce z pewnością ozdobią każdy pokój i zapewnią jakość i komfort snu. Do produkcji użyto zamka błyskawicznego z suwakiem, który w żaden sposób nie wystaje z pościeli. Zapinanie pościeli odbywa się za pomocą tak zwanego zamka, gdzie suwak nie jest na całej szerokości pościeli, ale jest wszyty 10 cm od krawędzi, dzięki czemu rogi pościeli są wzmocnione. W skład zestawu wchodzą: 1x poszewka na poduszkę 45 x 60 cm 1x poszwa na kołdrę 90 x 135 cm
| Szerokość: | 90 cm |
|---|
| Dla kogo | Dla chłopców |
|---|---|
| Asortyment | Do łóżeczka |
| Zapinanie | Zamek |
| Materiał | Bawełna |
| Motyw | Zwierzątka |
| Kolor | Niebieska |
| 4home | 4HOME |
| Gramatura | 135 g/m2 |
| Rodzaj łóżka | Łóżeczko dziecięce |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 90 x 135 cm, 45 x 60 cm |
| Rozmiary kołdry | 90 x 135 cm |
| Rozmiary poduszki | 45 x 60 cm |
| Zalecane pranie | 60 °C |
| Producent | Kvalitex |

Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Klasyczna, guziki, bawełniana satyna
W magazynie
Dla chłopców, klasyczna, bawełniana satyna
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Do łóżeczka, bawełniana satyna
W magazynie
Dla dziewczynek, klasyczna, zamek
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
160×200 cm, dla dziewczynek, klasyczna
W magazynie
Bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Z mikrofibry
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Do łóżeczka, guziki, bawełniana satyna
W magazynie
Do łóżeczka, guziki, bawełniana satyna
W magazynie
Dla chłopców, klasyczna
W magazynie
Klasyczna, bawełniana satyna
W magazynie
Dla chłopców, klasyczna, zamek
W magazynie
Bawełniana satyna, zwierzątka
W magazynie
Dla chłopców, do łóżeczka, zamek
W magazynie
Dla chłopców, klasyczna, guziki
W magazynie
100×135 cm, do łóżeczka, klasyczna
W magazynie
Dla dziewczynek, klasyczna
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Bawełniana satyna
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Dla chłopców, klasyczna
W magazynie
Do łóżeczka, bawełniana satyna
W magazynie
Do łóżeczka, bawełniana satyna
W magazynie
Bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Zamek
W magazynie

Ochraniacze na materac
W magazynie
220×240 cm, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Do piaskownicy, dla chłopców, plastikowa
W magazynie
Bożonarodzeniowa, kwadratowa, na zamek
W magazynie

Bawełniana, bambusowa, sztukowa
W magazynie
Stołowa, średnica
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
48×60×34 cm, plastikowy, kwadratowa
W magazynie
Stołowa
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Jednokolorowa, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, flanelowa
W magazynie
Samoprzylepna
W magazynie

Stołowa, szkło i kryształ
W magazynie
Bawełniana, dżersejowa
W magazynie