







Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 195,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Podaruj sobie odrobinę luksusu z bawełnianą pościelą muślinową. Lekka pościel z popularnego muślinu będzie świetnym dodatkiem nie tylko do nowoczesnej sypialni. Jednobarwne wykonanie świetnie komponuje się z innymi dodatkami i meblami, a przewiewny, miękki materiał sprawia, że śpi się tak wygodnie, jak na chmurce. Pościel zapinana jest na zamek błyskawiczny. Muślin (zwany podwójną gazą) to drobno tkany, oddychający materiał wykonany w 100% z bawełny. Ma miękką, przyjemną w dotyku teksturę i z pewnością pokochasz jego przewiewność i miękkość - delikatnie pieści nawet najbardziej wrażliwą skórę. Zmiękcza się z każdym praniem, a ponadto nie trzeba go prasować. To wyjątkowy dodatek z odrobiną luksusu do każdej sypialni, który zapewni Ci idealnie komfortowy sen przez cały rok. Zestaw zawiera: 1x poszewka na poduszkę 70 x 90 cm 1x poszwa na kołdrę 140 x 200 cm
| Rodzaj | Łóżko jednoosobowe |
|---|---|
| Materiał | Bawełna, Muślin |
| Zapinanie | Zamek |
| Motywy | Jednokolorowe |
| 4home | 4HOME |
| Gramatura | 140 g/m2 |
| Prasowanie | Wykonanie niegniecące |
| Rodzaj łóżka | Łóżko pojedyncze przedłużona długość |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 140 x 220 cm, 70 x 90 cm |
| Rozmiary kołdry | 140 x 220 cm |
| Rozmiary poduszki | 70 x 90 cm |
| Suszarka | Tak |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4Home |

Mikrofibra, poliestrowa, mikroplusz
W magazynie
Bawełniana, krepowa
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana, krepowa, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana, poliestrowa
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra, bawełniana satyna
W magazynie
W paski, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, krepowa
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Bawełniana, krepowa, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra, zamek
W magazynie
Bawełniana, krepowa, mikrofibra
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa, mikroplusz
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, bawełniana satyna
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, guziki
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Bawełniana, guziki
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
140×200 cm, bawełniana, perkalowa
Dostawa gratis
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Stojąca, plastikowa
W magazynie

Zaciemniająca, nowoczesna, jednokolorowa
W magazynie
Ceramiczna
W magazynie
Zestawy, na kawę, ze stojakiem
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Zapachowa, sztukowa
W magazynie
Plastikowa, bożonarodzeniowa
W magazynie
Szklana
W magazynie

Zaciemniająca, do drzwi, jednokolorowa
W magazynie
Plażowa, sztukowa
W magazynie
Szklana, na żywność
W magazynie

Prostokąt, tekstylna
W magazynie
Łańcuchy świetlne, akumulatorowa
W magazynie
180×200 cm, ochraniacze na materac
W magazynie
Sztukowa
W magazynie