










Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Pościel z kory Gentle Green naszej marki 4Home o przedłużonej długości wprowadzi do Twojej sypialni spokojną i harmonijną atmosferę dzięki eleganckiemu wzorowi w kwiaty. Delikatne białe kwiaty i motyle na zielono-szarym tle tworzą ponadczasowy design, który doskonale uzupełni zarówno nowoczesne, jak i klasyczne wnętrza. Pościel wykonana z wysokiej jakości kory jest lekka, przewiewna i bardzo przyjemna w dotyku. Praktyczne wykończenie non-iron zostanie docenione przez każdego, kto chce zaoszczędzić czas na konserwacji. Oddychająca bawełna zapewnia komfortowy sen o każdej porze roku. Zapięcie na zamek błyskawiczny umożliwia łatwą zmianę i utrzymuje kołdrę i poduszkę na miejscu. Dzięki delikatnym kolorom inspirowanym naturą, pościel jest idealnym wyborem dla tych, którzy chcą wprowadzić spokój i elegancję do swojej sypialni. Najważniejsze cechy produktu: elegancki wzór kwiatowy w naturalnych odcieniach wysokiej jakości kora z wykończeniem bez konieczności prasowania 100% bawełna dla maksymalnego komfortu i oddychalności zapięcie na zamek błyskawiczny ułatwiające zmianę długa żywotność i trwałość kolorów Zawartość opakowania: 1x poszwa na kołdrę 140 x 220 cm 1x poszewka na poduszkę 70 x 90 cm Parametry i specyfikacje: konserwacja: można prać w temperaturze 40°C, nie prasować
| Rodzaj | Łóżko jednoosobowe |
|---|---|
| Materiał | Bawełna, Krepa |
| Zapinanie | Zamek |
| Motywy | Kwiaty |
| Kolor | Zielona |
| 4home | 4HOME |
| Prasowanie | Nie wolno prasować |
| Rodzaj łóżka | Łóżko pojedyncze przedłużona długość |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 140 x 220 cm, 70 x 90 cm |
| Rozmiary kołdry | 140 x 220 cm |
| Rozmiary poduszki | 70 x 90 cm |
| Sezon | Kolekcja wiosenna |
| Suszarka | Nie |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4Home |

Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, krepowa
W magazynie
Zwierzęta, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
140×200 cm, w serduszka, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Łóżko jednoosobowe
W magazynie
220×200 cm, łóżko dwuosobowe, francuska
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, bawełniana
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana, zamek
W magazynie
Bawełniana, zamek
W magazynie
140×200 cm, bawełniana, perkalowa
Dostawa gratis
Bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, mikroflanel, poliestrowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
W gwiazdy, łóżko dwuosobowe, francuska
W magazynie
Mikrofibra
W magazynie
W paski
W magazynie
Mikrofibra
W magazynie
Łóżko dwuosobowe, francuska, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Bawełniana satyna, satynowa, guziki
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Bawełniana, zamek
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Kropki, bawełniana, muślinowa
W magazynie
Jednokolorowa, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie

Łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Obrusy bożonarodzeniowe, okrągła, prostokątna
W magazynie
Średnica
W magazynie
Zapachowa, dekoracyjna, sztukowa
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie