



Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Zasłona zaciemniająca w kolorze ciemnobrązowym to idealny wybór dla osób poszukujących połączenia funkcjonalności i stylu. Wysokiej jakości materiał i precyzyjne wykonanie zapewniają długą żywotność, a nowoczesny design nadaje wnętrzu elegancki wygląd. Niezależnie od tego, czy chcesz zaciemnić pomieszczenie, aby lepiej spać czy stworzyć przytulną atmosferę, ta zasłona spełni Twoje oczekiwania. Ciemnobrązowa zasłona zaciemniająca zapewni wystarczającą ochronę przed promieniami słonecznymi i innym nieprzyjemnym światłem. Zasłona może naprawdę znacznie zaciemnić pokój nawet o około 80-90%, a tym samym obniżyć temperaturę w pomieszczeniu. Nie będzie Ci przeszkadzać światło lamp i będziesz mógł lepiej odpocząć. Dodatkowo sprawi, że każdy pokój stanie się bardziej przytulny. Zasłona jest niegniecąca, wytrzymała i gotowa do użycia. Wystarczy ją zawiesić za pomocą przelotek. Właściwości produktu: Wymiary: 140 × 245 cm – idealna do większości standardowych okien i drzwi. Średnica przelotki: 5 cm Materiał: wykonana 100% z poliestru, gramatura 210 g/m2 Funkcjonalność: zaciemnienie do 80-90%. Zasłona dimout.
| Szerokość: | 140 cm |
|---|
| Styl | Nowoczesny |
|---|---|
| Metraż | Sztukowe |
| Rodzaj | Do drzwi, Zaciemniający |
| Kolor | Brązowa |
| Materiał | Poliestr |
| Gramatura | 210 g/m2 |
| Ilość sztuk w zestawie | 1 szt. |
| Rozmiar | 140 x 245 cm |
| Suszarka | Nie |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4-Home |

Zaciemniająca, jednokolorowa, poliestrowa
W magazynie

Jednokolorowa
W magazynie



Zaciemniająca
W magazynie
Zaciemniająca
W magazynie
Zaciemniająca, industrialna
W magazynie
Zaciemniająca, industrialna
W magazynie
Zaciemniająca
W magazynie

Zaciemniająca, industrialna
W magazynie


Retro
W magazynie
Nowoczesna, retro, skandynawska
W magazynie
Zaciemniająca, industrialna
W magazynie
Metr
W magazynie
Jednokolorowa
W magazynie


Retro
W magazynie
Zaciemniająca, industrialna
W magazynie
Nowoczesna, industrialna, poliestrowa
W magazynie


Nowoczesna, retro, skandynawska
W magazynie
Retro, skandynawska, industrialna
W magazynie

140×1 cm, zaciemniająca, nowoczesna
W magazynie
Zaciemniająca
W magazynie

Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Zapachowa, dekoracyjna, sztukowa
W magazynie

Dekoracyjna, okrągła, kwadratowa
W magazynie
Zapachowa, sztukowa
W magazynie

Prostokąt, tekstylna
W magazynie
Sztukowa
W magazynie
Dla chłopców, klasyczna
W magazynie
77×38×29 cm, plastikowa, kwadratowa
W magazynie
Prostokąt, tekstylna
W magazynie

Porcelanowa
W magazynie
Skrzat
W magazynie