



Klienci najczęściej wspominają
Zobacz recenzjeOtrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Ożyw swój pokój eleganckimi zasłonami z serii Arwen w prostej jednokolorowej wersji. Zasłona zaciemniająca Arwen ogranicza przenikanie światła do pomieszczenia. Zasłona posiada przelotki o średnicy 5 cm. Materiał wysokiej jakości zapewni zasłonie długą żywotność. Zasłonę zaleca się suszyć zawieszoną.
| Szerokość: | 140 cm |
|---|
| Rodzaj | Zaciemniający |
|---|---|
| Kolor | Brązowa |
| Materiał | Poliestr |
| Motywy | Jednokolorowe |
| Gramatura | 210 g/m2 |
| Ilość sztuk w zestawie | 1 szt. |
| Rozmiar | 140 x 245 cm |
| Suszarka | Nie |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4-Home |
Klienci najczęściej wspominają
Opinie użytkowników
dobry materiał
Bardzo ładne.
Zaciemniają zgodnie z moimi oczekiwaniami.
Doskonała cena.
Spełnia to, czego oczekiwaliśmy.
Spełnia to, czego od niego oczekiwaliśmy.
Solidne i piękne
Przepraszam, ale wygląda na to, że nie zapewniono tekstu recenzji do przetłumaczenia. Jeśli dostarczysz treść recenzji w języku czeskim, z przyjemnością dokonam jej przekładu na język polski.

Nowoczesna, poliestrowa
W magazynie
Metr
W magazynie


Zaciemniająca, nowoczesna, retro
W magazynie


Zaciemniająca, nowoczesna, retro
W magazynie


Metr
W magazynie



Prowansalska
W magazynie


140×1 cm, zaciemniająca, nowoczesna
W magazynie

Zaciemniająca, nowoczesna, retro
W magazynie











140×1 cm, zaciemniająca, nowoczesna
W magazynie

Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Elastyczna
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Na drzwi, na stół
W magazynie
Dla dziewczynek, do łóżeczka, zamek
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Do sypialni, nowoczesna, okrągła
W magazynie
Szklana, dawkowa
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Solarna, ścienne oświetlenie, plastikowa
W magazynie


Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Stojąca, plastikowa
W magazynie