

Wymiary 109×39×33 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Regał łazienkowy z koszem na pranie to nie tylko praktyczny dodatek do łazienki. Główną częścią regału jest wysuwany kosz na pranie, który można wygodnie wysuwać i wsuwać lub wyjmować w całości. Jest łatwy do przemieszczania dzięki niewielkiej wadze i 4 kółkom. Specyfikacje: · kosz na pranie: materiał: poliester, pojemność: 40 l · pudełko poliestrowe z uchwytem · 2 bambusowe półki · czarna metalowa konstrukcja
| Szerokość: | 39 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 33 cm |
| Wysokość: | 109 cm |
| Na nóżkach | Tak |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Rodzaj drewna | Dąb |
| Kształt | Proste |
| Styl | Skandynawski |
| Materiał | Drewno |
| Kolor | Czarna |
| Objętość | 40 l |
| Producent | 4-Home |

82×31×11 cm, rustykalna, industrialna
W magazynie

Prosta, skandynawska, laminatowa
W magazynie
Industrialna, głębokość


Nowoczesna, laminatowa
W magazynie
Nowoczesna, laminatowa
W magazynie

Nowoczesna, prowansalska, prosta
W magazynie
Drewniana, nowoczesna, industrialna
W magazynie
Nowoczesna
W magazynie
108×45×33 cm
W magazynie
Nowoczesna, prosta
W magazynie
Nowoczesna
W magazynie
Nowoczesna, industrialna
W magazynie
Drewniana
W magazynie

Drewniana, nowoczesna, prosta
W magazynie
Drewniana, nowoczesna, prowansalska
W magazynie
Nowoczesna
W magazynie
Rustykalna, industrialna

Drewniana
W magazynie
Dębowa
Dostawa gratis
Drewniana, nowoczesna, prosta
W magazynie
Industrialna, głębokość

88×40×13 cm
Do wysłania za 1 tydzień
Rustykalna, industrialna, głębokość

Drewniana
W magazynie
Nowoczesna
W magazynie
17×31×110 cm
W magazynieDostawa gratis
Drewniana
W magazynie
Prosta, skandynawska
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie