Produkty, które mogą Ci się spodobać
Szary metalowy fotel ogrodowy Joncols – Kave Home
Historia cen
- 29.04.2026 - 2698,75 zł
- 6.03.2026 - 2698,75 zł
- 20.02.2026 - 2907 zł
- 16.02.2026 - 3420 zł
- 14.02.2026 - 2907 zł
- 12.02.2026 - 3420 zł
- 27.01.2026 - 3719 zł
- 23.01.2026 - 3161,15 zł
- 20.01.2026 - 3719 zł
- 16.01.2026 - 3235,53 zł
- 5.12.2025 - 3161,15 zł
- 28.11.2025 - 2975,2 zł
- 14.11.2025 - 3161,15 zł
- 7.11.2025 - 3347,1 zł
- 28.10.2025 - 3719 zł
- 25.10.2025 - 3198,34 zł
- 20.10.2025 - 3719 zł
- 14.10.2025 - 3198 zł
- 7.10.2025 - 3719 zł
- 3.10.2025 - 3198 zł
- 1.10.2025 - 3719 zł
- 30.09.2025 - 2975 zł
- 26.09.2025 - 3198 zł
- 16.09.2025 - 3719 zł
- 12.09.2025 - 3198 zł
- 29.08.2025 - 3719 zł
- 24.08.2025 - 3198 zł
- 21.08.2025 - 3719 zł
- 16.05.2025 - 3273 zł
- 25.04.2025 - 3161 zł
- 15.04.2025 - 3719 zł
- 12.04.2025 - 3198 zł
- 10.04.2025 - 3104 zł
- 10.04.2025 - 2949 zł
- 27.03.2025 - 3429 zł
- 25.03.2025 - 3259 zł
- 20.03.2025 - 2803 zł
- 10.03.2025 - 3259 zł
- 5.03.2025 - 2803 zł
- 1.03.2025 - 3259 zł
- 26.02.2025 - 3579 zł
- 22.02.2025 - 3078 zł
- 15.02.2025 - 3579 zł
- 13.02.2025 - 3078 zł
- 10.02.2025 - 3579 zł
Opis produktu
Szary metalowy fotel ogrodowy Joncols – Kave Home
Specyfikacje
| Materiał | Metal |
|---|---|
| Rodzaj | Nieregulowane |
| Kolor | Szara |
| Kraj pochodzenia | ES |
| Rodzaj fotela | Tapicerowane |
| Wysokość podłokietnika | 58 cm |
| Wysokość oparcia | 42 cm |
| Szerokość siedziska | 60 cm |
| Głębokość siedziska | 48 cm |
| Wysokość siedziska | 44 cm |
| Wysokość nóg | 20 cm |
| Nośność | 130 kg |
| Waga | 11.5 kg |
| Pielęgnacja | Czyścić wilgotną szmatką, nie używać agresywnych środków czyszczących |
| Wypełnienie | Molitan (PUR) |
| Umiejscowienie | Zewnętrzne/zadaszone miejsca na zewnątrz |
| Kolekcja | Joncols |
| Montaż wymagany | Nie |
| Design | Nowoczesny |
| Jakość | Premium |
| Kolor nóg | Szary |
| Materiał nóg | Aluminium |
| Powłoka | Malowanie proszkowe |
| Materiał konstrukcji | Aluminium |
| Specyfikacja materiału | 100% polipropylen |
| Materiał obicia | Tkanina |
| Material | Metal |
| Producent | Kave Home |
Polecamy

Fotel Wypoczynkowy Ogrodowy FIN na Płozach Czarny Nowoczesny
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Fotel Bujany Ogrodowy ELTON na Płozach Beżowy Nowoczesny
Bujana
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Brązowy polirattanowy fotel ogrodowy S8-H48
Nieregulowana
W magazynie
Fotel Ogrodowy CEZARE Wypoczynkowy Kokon Szary Nowoczesny Boho
W magazynie
Outsunny krzesło ogrodowe Adirondack z uchwytem na kubek leżak ogrodowy krzesło balkonowe lite drewno kolor niebieski 97 x 72,5 x 93 cm
16×57×104 cm, drewniana
W magazynieDostawa gratis
HOMCOM Fotel bujany z regulowanym podnóżkiem, fotel relaksacyjny, szary | Aosom PL
28×58×82 cm, bujana, regulowana
W magazynieDostawa gratis
Outsunny Krzesło Leżak Ogrodowy Balkonowy z Uchwytem na Kubek Lite Drewno Czarne
16×57×104 cm, drewniana
W magazynieDostawa gratis
Białe wiszące krzesło KOKON bez stojaka, biało-szara poduszka
115×108×70 cm, wisząca, nieregulowana
W magazynie
Outsunny krzesło ogrodowe Adirondack z uchwytem na kubek leżak ogrodowy krzesło balkonowe lite drewno kolor ciemnoszary 97 x 72,5 x 93 cm
15×57×103 cm, drewniana, nieregulowana
W magazynieDostawa gratis
Outsunny krzesło ogrodowe Adirondack z uchwytem na kubek fotel ogrodowy krzesło balkonowe szary tworzywo sztuczne 75 x 87 x 90 cm | Aosom PL
56×24×90 cm, z podłokietnikami
W magazynieDostawa gratis
Outsunny Krzesło wiklinowe z efektem rattanu, miękkie poduszki siedziskowe, rama aluminiowa, khaki+beige, 105 x 97 x 150 cm
46×74×118 cm
W magazynieDostawa gratis
Białe wiszące krzesło KOKON ze stojakiem, jasnozielona poduszka ze wzorem
Wisząca, nieregulowana
W magazynie
Fotel Bujany Wypoczynkowy AURORA na Płozach Czarny Nowoczesny
Bujana
W magazynie
Outsunny krzesło ogrodowe Adirondack leżak ogrodowy mebel ogrodowy krzesło balkonowe, kolor: naturalny
15×57×103 cm, drewniana
W magazynieDostawa gratis
Huśtawka Ogrodowa CARMEN Szara/Czarna Nowoczesna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Wiszące krzesło KOKON ze stojakiem, beżowe
200×116 cm, wisząca, bujana
W magazynie
Fotel Bujany Ogrodowy AURORA na Płozach Szary Nowoczesny
Bujana
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Szare wiszące krzesło KOKON bez stojaka, zielono-biała poduszka
115×108×70 cm, wisząca, nieregulowana
W magazynie
Outsunny Fotel wiklinowy Fotel ogrodowy Boho Styl, odporny na warunki atmosferyczne, 85 cm x 70 cm x 82 cm, Krem + Natur
44×38×87 cm, składana
W magazynieDostawa gratis
Metalowa ławka ogrodowa 2osobowa krzesło bujane z stołem huśtawka ogrodowa brązowa elegancja i komfort | Aosom PL
68×18×141 cm, bujana
W magazynieDostawa gratis
Outsunny Fotel Bujany Ogrodowy z Podłokietnikami Lite Drewno Ciemnobrązowy Wygodny i Stylowy 97x69x93cm | Aosom PL
16×68×101 cm, bujana, drewniana
W magazynieDostawa gratis
Outsunny Fotel ogrodowy i podnóżek z polirattanem, regulowane oparcie, jasny brąz/szary/czarny
34×70×89 cm, regulowana, nieregulowana
W magazynieDostawa gratisNajlepsze produkty od Bonami

Wisząca suszarka na pranie w kolorze srebra 11 m Gale – Metaltex
96×31×31 cm, wisząca, wewnętrzna
W magazynie
Stalowy regulowany podwójny karnisz 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Metalowa
W magazynie
Czarny wiszący metalowy regał na wino liczba butelek 5 Lava – Metaltex
44×24×9 cm, metalowa, wisząca
W magazynie
Naturalny obrotowy organizer łazienkowy Moona – Umbra
Do gniazdka
W magazynie
Ociekacz do naczyń Metaltex Felicia, 45x23 cm
W magazynie
Patelnia na naleśniki ze stali nierdzewnej ø 26 cm – Blomsterbergs
⌀ 26 cm, gazowa, na naleśniki
W magazynie
Kieliszki zestaw 6 szt. do wódki 50 ml – Lyngby Glas
Zestawy, na kieliszki
W magazynie
Dywan Universal Parma Garro, 160x230 cm
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Szary dywan Universal Kasbah Gris, 160x230 cm
160×230 cm, do pokoju, nowoczesna

Szczotka do WC ceramiczna w kolorze matowej czerni Badi – Wenko
Ceramiczna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Deska do prasowania typu rękawnik 52x12 cm Leona – Wenko
Wolno stojąca

Jasnozielona sztruksowa rozkładana sofa 218 cm Tori – Bonami Selection
80×218×102 cm, rozkładana, skandynawska
W magazynie
Czarny metalowy modułowy system półek 27x203,5 cm Solis – Umbra
203×26×35 cm, prosta
W magazynieDostawa gratis
Zielone kompostowniki zestaw 2 szt. 125 l – Maximex
W magazynie
Chodnik Universal Sprinty Ceramics, 52x200 cm
52×200 cm, do pokoju, chodniki
W magazynie
Biały/srebrny stojak na papier toaletowy ze szczotką ze stali nierdzewnej Rivazza – Wenko
Wieszaki na papier toaletowy i szczotki, metalowa
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Dywan Universal Moar Hakuna, 140x200 cm
140×200 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Suszarka na pranie Vario – Metaltex
137×78×68 cm
W magazynie


































































