
Bellatex Dywanik łazienkowy Bany Chaber ciemnoniebieski, 60 x 100 cm
Sztukowa
W magazynieWymiary 60×100 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 69,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Nadaj swojej łazience elegancji i komfortu dzięki dywanikowi łazienkowemu Bany. Ten stylowy dywanik został zaprojektowany tak, aby zapewnić nie tylko estetyczny wygląd, ale także maksymalną funkcjonalność. Lateksowa powłoka na spodzie tworzy antypoślizgową powierzchnię, dzięki czemu nie ślizga się po podłodze w łazience. Dzięki wysokiej jakości wykonania i eleganckiemu wzornictwu dywanik łazienkowy Bany jest idealnym wyborem do każdego domu. Zamień swoją łazienkę w przytulne miejsce, w którym będą Państwo czuli się doskonale.
| Szerokość: | 60 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 100 cm |
| Asortyment | Dywaniki łazienkowe |
|---|---|
| Zestawy | Sztukowe |
| Kształt | Kwadratowe |
| Kolor | Niebieska |
| Materiał | Polipropylen |
| Rozmiary | 60 x 100 cm |
| Zalecane pranie | 30 °C |
| Producent | Bellatex |

Sztukowa
W magazynie
Bawełniana, dywaniki łazienkowe
W magazynie
Dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Dywaniki łazienkowe, poliestrowa, zestawy
W magazynie
Dywaniki łazienkowe, sztukowa, wysokość
W magazynie
Dywaniki łazienkowe

60×100 cm, dywaniki łazienkowe, sztukowa
W magazynie
Bawełniana, dywaniki łazienkowe
W magazynie
Dywaniki łazienkowe

Bawełniana, dywaniki łazienkowe
W magazynie
Poliestrowa
W magazynie
Dywaniki łazienkowe

Dywaniki łazienkowe

Dywaniki łazienkowe, sztukowa, kwadratowa
W magazynie
Dywaniki łazienkowe

Dywaniki łazienkowe
W magazynie
Dywaniki łazienkowe


Bawełniana, dywaniki łazienkowe
W magazynie

Bawełniana, dywaniki łazienkowe
W magazynie
Dywaniki łazienkowe

Dywaniki łazienkowe

Dywaniki łazienkowe


Dywaniki łazienkowe

Dywaniki łazienkowe

Bawełniana, dywaniki łazienkowe
W magazynie

Dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie

140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
Zapachowa, dekoracyjna, sztukowa
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie