






Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Ożyw i dodaj przytulności wnętrzu Państwa domu dzięki zasłonie zaciemniającej Monaco. Zasłona w delikatnym szarym kolorze nada Państwa wnętrzu neutralny, wyrafinowany i nowoczesny wygląd. Została wykonana z wysokiej jakości i wytrzymałego materiału, który jest bardzo przyjemny w dotyku. Skutecznie blokuje przenikanie światła i zapewnia maksimum prywatności oraz spokojny sen. Zasłona posiada powłokę gumowaną, która pochłania 90-100% światła i pomaga utrzymać komfortową temperaturę w pomieszczeniu. Łatwo zawiesza się na przelotkach o średnicy 3,8/5,8 cm.
| Szerokość: | 150 cm |
|---|
| Rodzaj | Zaciemniający |
|---|---|
| Kolor | Szara |
| Materiał | Poliestr |
| Styl | Nowoczesny |
| Gramatura | 270 g/m2 |
| Ilość sztuk w zestawie | 1 szt. |
| Prasowanie | Zalecamy prasowanie w niskiej temperaturze |
| Rozmiar | 150 x 250 cm |
| Rozmiary | 150 x 250 cm |
| Suszarka | Nie |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4Home |
Opinie użytkowników
Jak zawsze: Świetna komunikacja ze sklepem, doskonałe ceny, szybka dostawa, produkt wysokiej jakości, więc pozostaję wiernym klientem. Dziękuję.
Świetny materiał
Piękny delikatny kolor
Doskonale zaciemniają
Super cena
Zadowolenie
Ładne, jestem zadowolona.

Nowoczesna, lniana, sztukowa
W magazynie
140×1 cm, nowoczesna, lniana
W magazynie
140×1 cm, nowoczesna, sztukowa
W magazynie
140×1 cm, nowoczesna, lniana
W magazynie
Nowoczesna, lniana, sztukowa
W magazynie
Nowoczesna, lniana, rustykalna
W magazynie

Nowoczesna, retro, skandynawska
W magazynie
Nowoczesna, retro, skandynawska
W magazynie
Nowoczesna, retro
W magazynie
Zaciemniająca, nowoczesna, sztukowa
W magazynie
140×1 cm, zaciemniająca, nowoczesna
W magazynie
Retro, skandynawska, japandi
W magazynie
Retro, skandynawska, japandi
W magazynie
140×1 cm, zaciemniająca, nowoczesna
W magazynie


Nowoczesna, retro, skandynawska
W magazynie
140×1 cm, zaciemniająca, nowoczesna
W magazynie



Zaciemniająca, nowoczesna, industrialna
W magazynie




140×1 cm, nowoczesna, sztukowa
W magazynie
Zaciemniająca, rustykalna, retro
W magazynie


Zaciemniająca, nowoczesna, industrialna
W magazynie

Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Zapachowa, dekoracyjna, sztukowa
W magazynie
Elastyczna
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Na drzwi, na stół
W magazynie
Dla dziewczynek, do łóżeczka, zamek
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Do sypialni, nowoczesna, okrągła
W magazynie
Szklana, dawkowa
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Solarna, ścienne oświetlenie, plastikowa
W magazynie

Ogrodowa, klasyczne dziecięce huśtawki, wisząca
W magazynie