




Wymiary 130×180 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Sięgnij po ten wygodny i praktyczny koc w naturalny wzór, który nadaje się do codziennego użytku. Miękki polar pięknie ogrzewa i służy naprawdę wszędzie, więc możesz cieszyć się maksymalnym komfortem. Koc nadaje się do oglądania telewizji, siedzenia na tarasie, w podróży, a nawet na lato.
| Szerokość: | 130 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 180 cm |
| Materiał | Polar |
|---|---|
| Motyw | Jednokolorowe |
| Z barankiem | Tak |
| Kolor | Brązowa |
| Rozmiary | 130 x 180 cm |
| Zalecane pranie | 30 °C |
| Producent | 4-Home |

Mikroplusz, sztuczne futro, kwiaty
W magazynie
Mikroplusz, sztuczne futro, z barankiem
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie

Kwiaty, francuska, bawełniana satyna
W magazynie