
Philips - LED Plafon łazienkowy DORIS LED/17W/230V 4000K IP44
LED, okrągła, pojedyncza
W magazynieDostawa gratisOtrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Oprawa sufitowa Mauve z czujnikiem ruchu PIR i średnicą 32 cm odpowiednio oświetli większe pomieszczenia lub korytarze w każdym wnętrzu. Światło w chłodnym białym odcieniu o temperaturze barwowej 4000K oparte jest na zintegrowanych energooszczędnych mocnych diodach LED o całkowitym poborze mocy 16 W i natężeniu światła 1400 lm.
| Zalecany typ żarówki | LED |
|---|---|
| Lokalizacja | Do sypialni i salonu |
| Kształt | Okrągła, Nietypowe |
| Główny materiał | Metal, Plastik |
| Styl | Nowoczesny |
| Włączanie | Włączane wyłącznikiem |
| Liczba świateł | Pojedyncze, Zestawy |
| Kolor | Biała |
| Napięcie zasilania | 230V |
| Barwa światła | Zimna biel |
| Led | Tak |
| Materiał | Tworzywo sztuczne, metal |
| Pobór mocy | 16 W |
| Stopień ochrony ip | 20 |
| Waga | 0,5 kg |
| Producent | Philips |

LED, okrągła, pojedyncza
W magazynieDostawa gratis
LED, okrągła, pojedyncza
W magazynie
Okrągła, pojedyncza, włączane wyłącznikiem
W magazynieDostawa gratis
LED, nowoczesna, okrągła
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, pojedyncza, włączane wyłącznikiem
W magazynieDostawa gratis
LED, okrągła, pojedyncza
W magazynieDostawa gratis
Pojedyncza, włączane wyłącznikiem, 230V
W magazynie
LED, okrągła, pojedyncza
W magazynie
Kwadratowa, włączane wyłącznikiem, 230V
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, pojedyncza, włączane wyłącznikiem
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, pojedyncza, włączane wyłącznikiem
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, pojedyncza, włączane wyłącznikiem
W magazynie
LED, okrągła, pojedyncza
W magazynieDostawa gratis
Pojedyncza, włączane wyłącznikiem, 230V
W magazynieDostawa gratis
LED, okrągła, pojedyncza
W magazynie
LED, nowoczesna, okrągła
W magazynie
Okrągła, zdalnie sterowana, nietypowa
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, pojedyncza, włączane wyłącznikiem
W magazynieDostawa gratis
LED, okrągła, pojedyncza
W magazynie
LED, nowoczesna, okrągła
W magazynieDostawa gratis
LED, nowoczesna, pojedyncza
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, szklana, pojedyncza
W magazynieDostawa gratis
LED, pojedyncza, włączane wyłącznikiem
W magazynie
LED, pojedyncza, 230V
W magazynie
LED, pojedyncza, włączane wyłącznikiem
W magazynie
LED, pojedyncza, 230V
W magazynie

LED, nowoczesna, okrągła
W magazynieDostawa gratis
LED, okrągła, pojedyncza
W magazynieDostawa gratis
LED, nowoczesna, okrągła
W magazynie
LED, okrągła, pojedyncza
W magazynieDostawa gratis
LED, okrągła, pojedyncza
W magazynie

Łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Obrusy bożonarodzeniowe, okrągła, prostokątna
W magazynie
Średnica
W magazynie
Zapachowa, dekoracyjna, sztukowa
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie