



Wymiary 28×61×190 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 333,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Wygodny leżak ogrodowy o stabilnej aluminiowej konstrukcji uprzyjemni chwile spędzone na słońcu. Leżak jest regulowany - posiada 5 pozycji, z baldachimem. Leżak można złożyć w poziomie. Leżak ma również praktyczne paski (uszy) do wygodnego przenoszenia. Wymiary rozłożonego leżaka: 190 x 61 x 28 cm Wymiary złożonego leżaka: 77 x 60 x 17 cm
| Szerokość: | 61 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 190 cm |
| Wysokość: | 28 cm |
| Składany | Tak |
|---|---|
| Materiał | Plastik, Metal |
| Daszek | Tak |
| Rodzaj konstrukcji | Regulowane |
| Kolor | Szara |
| Nośność | 120 kg |
| Waga | 7 kg |
| Producent | 4-Home |



Składana, metalowa, regulowana
W magazynie
56×12×67 cm, składana, regulowana
W magazynieDostawa gratis
25×59×180 cm, drewniana, składana
W magazynie

58×8×68 cm, składana
W magazynieDostawa gratis
Składana
W magazynieDostawa gratis
Składana
W magazynie
58×13×71 cm, składana, regulowana
W magazynieDostawa gratis
Regulowana
W magazynie
Składana, regulowana
W magazynieDostawa gratis
58×12×80 cm, składana, regulowana
W magazynieDostawa gratis


27×60×118 cm
W magazynieDostawa gratis
Składana, regulowana
W magazynieDostawa gratis
58×8×68 cm, składana
W magazynieDostawa gratis


Składana, regulowana, stała
W magazynie
60×11×72 cm, składana, regulowana
W magazynieDostawa gratis
25×58×102 cm, drewniana, składana
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, regulowana, stała
W magazynie
24×74×101 cm, składana, regulowana
W magazynieDostawa gratis
73×19×85 cm, składana, regulowana
W magazynieDostawa gratis
Regulowana
W magazynie


60×11×72 cm, składana, regulowana
W magazynieDostawa gratis
Regulowana
W magazynie
26×62×100 cm, drewniana, składana
W magazynieDostawa gratis
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie