



Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 69,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
To przytulne legowisko jest idealnym połączeniem eleganckiego i wygodnego miejsca odpoczynku dla Twojego futrzanego przyjaciela. Dzięki miękkiej wyściółce zapewnia przytulne miejsce do spania i odpoczynku, a jego neutralne szare i beżowe wykończenie z łatwością współgra z różnymi stylami wnętrz. Łóżko ozdobione jest prostym motywem psiej kości. Dzięki mniejszym rozmiarom jest odpowiednie dla mniejszych ras psów (do 5 kg) i kotów.
| Akcesoria | Posłania i legowiska |
|---|---|
| Kolor | Szara |
| Długość | 60 cm |
| Materiał powierzchni tkaniny | 100% poliester |
| Materiał wypełnienia | 4HOME |
| Nośność | 5 kg |
| Suszarka | Nie |
| Zalecane pranie | 30 °C |
| Producent | 4Home |
Opinie użytkowników
Legowisko przyszło praktycznie spłaszczone. Ale jasne, to chyba jak w przypadku materacy itp. Jednak nawet po "napompowaniu" wypełnienie jest stosunkowo mało objętościowe. Ale spełnia swoje zadanie. Jest przyjemne w dotyku. Piesek je lubi.
Przyjemny w dotyku
Rozmiar
Dość mała wypełnienie
Koty zadowolone.
Jest bardzo cienki, więc brzegi nie są brzegami.
Wymiary produktu są odpowiednie, krawędzie produktu nie trzymają formy, są wygniecione.

Posłania i legowiska, średnica
W magazynie

Posłania i legowiska, średnica
W magazynie





Obroże i smycze dla psów, wysokość, głębokość
W magazynie














Zabawki dla psów
W magazynie


Miski dla psów
W magazynieDostawa gratis
Miski dla psów
W magazynieDostawa gratis

Posłania i legowiska, średnica
W magazynie


140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie