
69,99 zł
Wymiary 37×19×19 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 69,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Osłonki RATO SQUARE wiernie naśladują splot rattanu, na pewno elegancko uzupełnią wystrój wnętrza czy otoczenie domu. Osłonki są wykonane z wysokiej jakości wytrzymałego tworzywa sztucznego.
| Szerokość: | 19 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 19 cm |
| Wysokość: | 37 cm |
| Rodzaj | Klasyczne |
|---|---|
| Materiał | Plastik |
| Lokalizacja | Pokojowe |
| Kolor | Biała |
| Objętość | 11,4 l |
| Rozmiar | M |
| Producent | 4-Home |


Duża, metalowa, mała
W magazynie
51×40×40 cm, kwadratowa, mrozoodporna
W magazynie
14×37×53 cm, duża
W magazynieDostawa gratis
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie