
Mexen X-Wall-R półka wnękowa z kołnierzem 60 x 30 cm, czarna - 1970603010
60×30 cm, nowoczesna, matowa
Wymiary 4×60×15 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Nowoczesna minimalistyczna półka z podniesionymi krawędziami w kolorze białym matowym. Rama wykonana z płyty MDF, powierzchnia laminowana w matowym wykończeniu. Opakowanie zawiera półkę, metalowy wspornik, śruby i kołki do mocowania. Nośność półki wynosi 5-15 kg w zależności od rodzaju muru nośnego. Ten typ półki może być używany jako półka do odkładania małych przedmiotów.
| Szerokość: | 60 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 15 cm |
| Wysokość: | 4 cm |
| Styl | Nowoczesny, Industrialny |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Kształt | Proste |
| Dekor | Mat |
| Materiał | MDF |
| Nośność | 5 kg |
| Rozmiar | 60 cm |
| Waga | 1 kg |
| Producent | Autronic |

60×30 cm, nowoczesna, matowa

45×30 cm, matowa, prosta

Drewniana, nowoczesna, industrialna
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie