




Wymiary 45×90×30 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Elegancka półka na buty Autronic w naturalnym kolorze to idealny dodatek do przedpokoju. Wykonana z litego bambusa i wyposażona w szare, wyściełane siedzisko, zapewnia nie tylko wygodę podczas zakładania butów, ale także praktyczne miejsce do ich przechowywania. Skandynawski styl tego półki na buty nada wnętrzu nowoczesny i przytulny wygląd.
| Szerokość: | 90 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 30 cm |
| Wysokość: | 45 cm |
| Materiał | Drewno |
|---|---|
| Styl | Nowoczesny, Skandynawski |
| Rodzaj | Szafkowe |
| Z ławką | Tak |
| Nośność | 70 kg |
| Waga | 5,5 kg |
| Producent | Autronic |

Nowoczesna, szafkowa, laminatowa
W magazynie
Nowoczesna, laminatowa, z ławką
W magazynie
Skandynawska, laminatowa, z ławką
W magazynie
Nowoczesna, laminatowa, z ławką
W magazynie
20×44×118 cm, drewniana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, dębowa, szafkowa
W magazynie
Skandynawska, laminatowa, z ławką
W magazynie
Nowoczesna, laminatowa
W magazynie
Nowoczesna, laminatowa, z ławką
W magazynie
Nowoczesna, laminatowa, z ławką
W magazynie
Nowoczesna, laminatowa, z ławką
W magazynie
Nowoczesna, dębowa, szafkowa
W magazynie
Drewniana, nowoczesna, świerkowa
W magazynie
Nowoczesna, laminatowa, z ławką
W magazynie
Skandynawska, laminatowa, z ławką
W magazynie
Skandynawska, laminatowa, z ławką
W magazynie
42×15×37 cm, industrialna
W magazynieDostawa gratis
42×200×28 cm, metalowa, szafkowa
W magazynieDostawa gratis
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie