

Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 184,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Altana PARTY w kolorze białym o wymiarach 3 x 4 m znajdzie praktyczne zastosowanie w Twoim ogrodzie. Niezależnie od tego, czy chcesz usiąść z przyjaciółmi, rodziną, czy po prostu napić się kawy, altana sprawi, że siedzenie będzie przyjemniejsze i ochroni Cię przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych lub pogody. Wykonana jest z polietylenu o gramaturze 100 g/m2 i stalowych rurek. Średnica rurek wynosi 24/18/18 mm.
| Szerokość: | 400 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 300 cm |
| Wysokość: | 250 cm |
| Konstrukcja | Klasyczny |
|---|---|
| Rozkładane | Tak |
| Materiał konstrukcyjny | Stal |
| Namioty imprezowe | Tak |
| Kolor | Biała |
| Materiał | 4HOME |
| Waga | 0,01 kg |
| Producent | Happy Green |
Opinie użytkowników
Bardzo praktyczne, absolutnie doskonała cena.

300×300 cm, stalowa
Dostawa gratis
300×600 cm, aluminium
Dostawa gratis
300×300 cm, stalowa, aluminium
Dostawa gratis
25×43×58 cm
W magazynieDostawa gratis
300×600 cm, stalowa
Dostawa gratis


25×36×119 cm, namioty imprezowe
W magazynieDostawa gratis
300×300 cm, aluminium
Dostawa gratis
190×295 cm, namioty imprezowe
W magazynie
300×300 cm, stalowa
Dostawa gratis
300×300 cm, aluminium
Dostawa gratis
Stalowa
Dostawa gratis
300×600 cm
W magazynie
300×600 cm, stalowa
Dostawa gratis

300×300 cm
W magazynie
300×300 cm, aluminium
Dostawa gratis
20×300×300 cm, stalowa
W magazynieDostawa gratis
300×300 cm, stalowa
Dostawa gratis
Stalowa, aluminium
Dostawa gratis
300×600 cm, aluminium
Dostawa gratis
300×300 cm
W magazynie
300×600 cm, stalowa
Dostawa gratis
300×300 cm
W magazynie

9×30×50 cm, namioty imprezowe
W magazynieDostawa gratis
300×300 cm
W magazynie
300×300 cm
W magazynie
300×600 cm, aluminium
Dostawa gratis

Stalowa
Dostawa gratis
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie

Kwiaty, francuska, bawełniana satyna
W magazynie