
Wycieraczka Kokosowa 45x75 cm Home z gałązkami antypoślizgowa pod Drzwi
Z włókna kokosowego
W magazynieWymiary 39×2 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Kokosowej wycieraczki nie może zabraknąć przed drzwiami żadnego domu. Ta wycieraczka jest zarówno piękna, jak i praktyczna. Głównym zadaniem wycieraczek jest zatrzymywanie zanieczyszczeń. Dzięki swojej szczotkowanej powierzchni automatycznie czyszczą buty wszystkich przybyszów, pomagając w utrzymaniu czystości. Ponadto wycieraczka jest Twoją wizytówką, jej wzór sugeruje wiele o mieszkańcach.
| Szerokość: | 39 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 2 cm |
| Materiał wycieraczki | Z włókna kokosowego |
|---|---|
| Kształt wycieraczki | Prostokątna |
| Rodzaj | Zewnętrzne |
| Kolor | Beżowa |
| Materiał | Kokos |
| Rozmiary | 39 x 59 cm |
| Producent | 4-Home |

Z włókna kokosowego
W magazynie
Z włókna kokosowego
W magazynie
Wewnętrzna
W magazynie
Wewnętrzna
W magazynie
Wewnętrzna
W magazynie

Wewnętrzna
W magazynie
Prostokątna
W magazynie


Wewnętrzna
W magazynie


Wewnętrzna
W magazynie


38×58 cm
W magazynie
Z włókna kokosowego
W magazynie

Wewnętrzna
W magazynie


Wewnętrzna
W magazynie





Z włókna kokosowego, prostokątna, zewnętrzna
W magazynie
Wewnętrzna, zewnętrzna

40×60 cm
W magazynie
Wewnętrzna
W magazynie

Łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Obrusy bożonarodzeniowe, okrągła, prostokątna
W magazynie
Średnica
W magazynie
Zapachowa, dekoracyjna, sztukowa
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie