




Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 386,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Kołdra Duo Luxus plus zawiera dwie oddzielne kołdry letnią i całoroczną. Kołdra nadaje się do użytku całorocznego, gdzie kołdrę można rozdzielić na letnią, średnią lub połączyć w celu zapewnienia ciepła zimą. Kołdra jest połączona zamkiem błyskawicznym na całym obwodzie.Skład kołdry: wierzch: 100% poliester (mikrofibra), wypełnienie: 100% poliester (puste włókno)Materiał wierzchni kołdry Duo to tkanina (mikrofibra) wykonana 100% z poliestru. Tkanina ta charakteryzuje się wysoką gęstością przędzy i brzoskwiniowym dotykiem. Wrażenie to uzyskuje się poprzez czesanie jednej strony tkaniny. Zaletą tej tkaniny jest to, że nie ślizga się w pościeli, co wynika również z czesania materiału. Materiał wypełniający to wysokiej jakości puste włókno - 100% poliester, który dzięki swoim pustym przestrzeniom zapewnia konsumentowi ciepło podczas snu. W przypadku wszystkich kołder podajemy wagę wyłącznie materiału wypełniającego i dla całego rozmiaru produktu. Kołdry Duo można prać w pralce automatycznej, a następnie suszyć w suszarce bębnowej. Zaleca się przestrzeganie symboli konserwacji, które są wskazane na etykiecie tekstylnej wszytej na każdym produkcie. Kołdry Duo są zszywane za pomocą wzoru panelowego, który zapewnia, że wypełnienie jest wystarczająco zabezpieczone przed przesuwaniem się. Kołdry są następnie obszywane na specjalnej maszynie do pikowania.
| Hipoalergiczne | Tak |
|---|---|
| Materiał wypełnienia | Włókno puste |
| Kolor | Biała |
| Gramatura | 450 g/m2 |
| Materiał powierzchni tkaniny | 100% poliester |
| Rodzaj łóżka | Łóżko pojedyncze standard |
| Rozmiar | 140 x 200 cm |
| Rozmiary kołdry | 140 x 200 cm |
| Sezonowość kołdry | Letnia, Całoroczna |
| Suszarka | Tak |
| Waga wypełnienia | 1300 g |
| Zalecane pranie | 60 °C |
| Producent | Kvalitex |

Letnia, całoroczna, włókno puste
W magazynie
Całoroczna, włókno puste
W magazynie

135×200 cm, całoroczna
W magazynie
Letnia
W magazynie
Zimowa, włókno puste
W magazynie
Letnia
W magazynie
200×220 cm, letnia, całoroczna
W magazynie
135×200 cm, całoroczna
W magazynie
Zimowa, włókno puste
W magazynie
135×200 cm, całoroczna
W magazynie




Letnia
W magazynie
220×240 cm, letnia, całoroczna
W magazynie

140×200 cm, letnia, włókno puste
W magazynie
Letnia
W magazynie
140×200 cm, całoroczna, hipoalergiczna
W magazynie

Letnia
W magazynie

Letnia
W magazynie
Letnia
W magazynie
Letnia
W magazynie
Letnia
W magazynie
200×200 cm
Dostawa gratis

140×200 cm, letnia, zimowa
Dostawa gratis
Letnia
W magazynie

Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie

Zapachowa, sztukowa
W magazynie

Prostokąt, tekstylna
W magazynie
Sztukowa
W magazynie
Dla chłopców, klasyczna
W magazynie
77×38×29 cm, plastikowa, kwadratowa
W magazynie
Prostokąt, tekstylna
W magazynie

Porcelanowa
W magazynie
Bawełniana, bambusowa, sztukowa
W magazynie
Łańcuchy świetlne, akumulatorowa
W magazynie
180×200 cm, ochraniacze na materac
W magazynie