






Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Ta stylowa pościel o nowoczesnym designie w czarno-białych odcieniach sprawi, że Twoja sypialnia nabierze szykownego charakteru. Ta czarno-biała pościel tworzy luksusowy i wyrafinowany wygląd, który idealnie pasuje do nowoczesnych wnętrz. Pościel została wykonana z wysokiej jakości bawełnianego materiału, który jest przyjemny w dotyku i zapewnia doskonałą oddychalność. Zaprojektowana z myślą o łatwości użytkowania, posiada poręczne zapięcie na suwak. Ten design nie tylko wniesie styl do sypialni, ale także poczucie spokoju i komfortu. Dzięki wysokiej jakości wykonania i zastosowaniu trwałych materiałów, pościel nadaje się do codziennego użytku i zachowa swoje piękno przez długi czas. Idealny wybór dla osób poszukujących połączenia funkcjonalności i designu. Główne zalety produktu: luksusowy wygląd z charakterystycznym wzorem miękki i oddychający materiał bawełniany praktyczne zapięcie na zamek błyskawiczny łatwa konserwacja i odporność na zużycie nadaje się do nowoczesnych wnętrz Zawartość opakowania: 1x poszwa na kołdrę 140 x 200 cm 1x poszewka na poduszkę 70 x 90 cm Parametry i specyfikacje: materiał: 100% bawełna wymiary: 140 x 200 cm (kołdra), 70 x 90 cm (poduszka) zapięcie: zamek błyskawiczny konserwacja: prać w temperaturze 40°C
| Rodzaj | Łóżko jednoosobowe |
|---|---|
| Materiał | Bawełna |
| Zapinanie | Zamek |
| 4home | 4HOME |
| Gramatura | 117 g/m2 |
| Prasowanie | Zalecamy prasowanie w średniej temperaturze |
| Rodzaj łóżka | Łóżko pojedyncze standard |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm |
| Rozmiary kołdry | 140 x 200 cm |
| Rozmiary poduszki | 70 x 90 cm |
| Sezon | Kolekcja wiosenna |
| Suszarka | Tak |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4Home |
Opinie użytkowników
Cienkie, źle uszyte

Bawełniana, mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa, zamek
W magazynie
Zamek
W magazynie
Kwiaty, łóżko dwuosobowe, francuska
W magazynie
Jednokolorowa, w gwiazdy, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Jesienna, łóżko dwuosobowe, francuska
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, krepowa, zamek
W magazynie
Francuska, flanelowa, zamek
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, mikroflanel, poliestrowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Jednokolorowa, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Bawełniana, poliestrowa
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Jednokolorowa, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie

Zamek, zwierzątka
W magazynie
Stojąca, plastikowa
W magazynie
Dla dziewczynek, do łóżeczka, mikroflanel
W magazynie

Zaciemniająca, nowoczesna, jednokolorowa
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Dżersejowa
W magazynie
Dekoracyjna, okrągła, kwadratowa
W magazynie
Ceramiczna
W magazynie
Zestawy, na kawę, ze stojakiem
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie

Poliestrowa, na sztuki, obrusy
W magazynie
Zapachowa, sztukowa
W magazynie