





Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Zasypiaj radośnie w pościeli flanelowej z reniferami. Klasyczna flanela bawełniana przyjemnie ogrzeje podczas chłodnych nocy, a wesoły motyw zimowy wyczaruje radość i spokój nawet w ponure, szare dni. Przyjemny brązowoszary kolor z mentolowymi i beżowymi detalami pasuje do każdej sypialni. Delikatna flanela bawełniana dzięki charakterystycznemu czesaniu jest cudownie miękka i ciepła, dzięki czemu idealnie nadaje się na chłodne jesienne i zimowe noce. Praktyczne zapięcie na zamek błyskawiczny.Komplet zawiera: 1x poszewkę na poduszkę 70 x 90 cm 1x poszwę na kołdrę 140 x 220 cm
| Rodzaj | Łóżko jednoosobowe |
|---|---|
| Materiał | Bawełna, Flanel |
| Zapinanie | Zamek |
| Motywy | Bożonarodzeniowe, Jesień |
| Kolor | Szara |
| 4home | 4HOME |
| Gramatura | 140 g/m2 |
| Prasowanie | Zalecamy prasowanie w średniej temperaturze |
| Rodzaj łóżka | Łóżko pojedyncze przedłużona długość |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 140 x 220 cm, 70 x 90 cm |
| Rozmiary kołdry | 140 x 220 cm |
| Rozmiary poduszki | 70 x 90 cm |
| Suszarka | Tak |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4Home |
Opinie użytkowników
Perfekcyjny materiał, bardzo szybka dostawa, sklep mogę tylko polecić.
Pościel źle uszyta oraz materiał niskiej jakości.

Bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, flanelowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, mikroflanel, poliestrowa
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, mikroflanel, poliestrowa
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, bożonarodzeniowa
W magazynie
Poliestrowa
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, mikroflanel, poliestrowa
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Poliestrowa, mikroplusz
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, mikroflanel, poliestrowa
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
Kwiaty, poliestrowa, mikroplusz
W magazynie
Francuska, bawełniana, zamek
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Kwiaty, mikrofibra
W magazynie
Stojąca, plastikowa
W magazynie

Zaciemniająca, nowoczesna, jednokolorowa
W magazynie
Ceramiczna
W magazynie
Zestawy, na kawę, ze stojakiem
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Zapachowa, sztukowa
W magazynie
Plastikowa, bożonarodzeniowa
W magazynie
Szklana
W magazynie

Zaciemniająca, do drzwi, jednokolorowa
W magazynie
Plażowa, sztukowa
W magazynie
Szklana, na żywność
W magazynie

Prostokąt, tekstylna
W magazynie
Łańcuchy świetlne, akumulatorowa
W magazynie
180×200 cm, ochraniacze na materac
W magazynie
Sztukowa
W magazynie