
Stanex Pościel atłas gradl zielony, 140 x 220 cm, 70 x 90 cm
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynieWymiary 27×36 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 53,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Głęboka blacha do pieczenia Granite z antyadhezyjną powierzchnią stanie się niezbędnym pomocnikiem w każdej kuchni. Powierzchnia antyadhezyjna XYNFLON wykonana na bazie PTFE (politetrafluoroetylen), jest wysoce wytrzymała, posiada najwyższej klasy właściwości antyadhezyjne i jest łatwa w utrzymaniu. Grubość dna i ściany 0,4 mm.
| Szerokość: | 27 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 36 cm |
| Kolor | Szara |
|---|---|
| Długość | 36,5 cm |
| Materiał | Stal węglowa |
| Sezon | Święta |
| Waga | 0,43 kg |
| Zmywarka | Tak |
| Producent | Banquet |

140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie