











Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 179,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Pościel flanelowa Snow Romance naszej marki 4Home wprowadzi do sypialni magię zimowego spokoju i relaksujących wieczorów. Na delikatnym szarym tle wyróżniają się motywy śnieżynek w kolorze białym i naftowym, które sprawiają wrażenie eleganckich, a jednocześnie przytulnych. Pościel zachwyca nie tylko swoim wzornictwem, ale przede wszystkim miękkim i ciepłym materiałem, który idealnie nadaje się na chłodniejsze noce. Wykonana jest 100% z flanelibawełnianej o gramaturze 140 g/m², która wyróżnia się miękkością i zdolnością do utrzymywania ciepła. Tkanina jest przyjemna w dotyku, oddychająca i przyjazna dla skóry. Pościel ma praktyczne zapięcie na zamek błyskawiczny, dzięki czemu łatwo się ją zmienia i dobrze trzyma się na swoim miejscu. Certyfikat OEKO-TEX Standard 100 potwierdza jej bezpieczeństwo dla zdrowia, co docenią również rodziny z dziećmi. Pościel jest przeznaczona do standardowego łóżka podwójnego i składa się z poszwy na kołdrę o wymiarach 220 × 200 cm oraz dwóch poszewek na poduszki 70 × 90 cm. Można ją prać w temperaturze 40°C, suszyć w suszarce i prasować w temperaturze do 150°C. Dzięki ponadczasowemu motywowi zimowemu będzie pięknym dodatkiem do sypialni przez cały sezon. Główne zalety produktu ciepły materiał z wysokiej jakości bawełnianej flaneli gramatura 140 g/m² dla maksymalnego komfortu delikatny zimowy wzór ze śnieżynkami certyfikat OEKO-TEX Standard 100 – bezpieczeństwo dla zdrowia zapięcie na zamek błyskawiczny ułatwiające zakładanie Zawartość opakowania 1× poszwa na kołdrę 220 × 200 cm 2× poszewka na poduszkę 70 × 90 cm
| Rodzaj | Łóżko dwuosobowe, Francuskie |
|---|---|
| Materiał | Bawełna, Flanel |
| Zapinanie | Zamek |
| Motywy | Bożonarodzeniowe |
| Kolor | Szara |
| 4home | 4HOME |
| Gramatura | 140 g/m2 |
| Prasowanie | Zalecamy prasowanie w średniej temperaturze |
| Rodzaj łóżka | Łóżko podwójne standard |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 220 x 200 cm, 2 szt. 70 x 90 cm |
| Rozmiary kołdry | 220 x 200 cm |
| Rozmiary poduszki | 70 x 90 cm |
| Suszarka | Tak |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4Home |

Łóżko jednoosobowe, bawełniana, krepowa
W magazynie
W paski
W magazynie
W paski, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, krepowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Mikrofibra
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, mikrofibra
W magazynie
140×200 cm, w paski, kwiaty
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Łóżko jednoosobowe
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Bawełniana, zamek
W magazynie
Mikrofibra
W magazynie
Bawełniana, zamek
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra, bawełniana satyna
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa, zamek
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, flanelowa
W magazynie
Kropki, łóżko dwuosobowe, bawełniana
W magazynie
Bawełniana, guziki
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, krepowa
W magazynie
Bawełniana, zamek
W magazynie
Kwiaty, bawełniana
W magazynie
W gwiazdy, łóżko dwuosobowe, francuska
W magazynie
W paski, mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Bawełniana, bawełniana satyna, satynowa
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, krepowa
W magazynie
Jednokolorowa, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie

Łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Obrusy bożonarodzeniowe, okrągła, prostokątna
W magazynie
Średnica
W magazynie
Zapachowa, dekoracyjna, sztukowa
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie