Produkty, które mogą Ci się spodobać
Beżowo-naturalny drewniany fotel ogrodowy Copper – Exotan
Historia cen
- 29.04.2026 - 2413,15 zł
- 19.04.2026 - 2413,15 zł
- 14.02.2026 - 2098,65 zł
- 30.01.2026 - 2222 zł
- 25.11.2025 - 2110 zł
- 7.11.2025 - 2222 zł
- 1.11.2025 - 2271 zł
- 28.10.2025 - 2469 zł
- 25.10.2025 - 2123,34 zł
- 20.10.2025 - 2469 zł
- 14.10.2025 - 2123 zł
- 7.10.2025 - 2469 zł
- 3.10.2025 - 2123 zł
- 1.10.2025 - 2469 zł
- 26.09.2025 - 2123 zł
- 21.09.2025 - 2222 zł
- 16.09.2025 - 2469 zł
- 12.09.2025 - 2123 zł
- 29.08.2025 - 2469 zł
- 24.08.2025 - 2123 zł
- 19.08.2025 - 2469 zł
- 15.08.2025 - 2123 zł
- 30.07.2025 - 2469 zł
- 25.07.2025 - 2123 zł
- 15.07.2025 - 2469 zł
- 14.07.2025 - 2123 zł
- 10.07.2025 - 2201 zł
- 8.07.2025 - 2097 zł
- 2.07.2025 - 2098 zł
- 26.06.2025 - 2469 zł
- 20.06.2025 - 2049 zł
- 10.06.2025 - 2469 zł
- 6.06.2025 - 2123 zł
- 1.06.2025 - 2469 zł
- 16.05.2025 - 1707 zł
- 13.05.2025 - 1808 zł
- 9.05.2025 - 1828 zł
- 2.05.2025 - 2009 zł
- 30.04.2025 - 1929 zł
- 25.04.2025 - 1640 zł
- 15.04.2025 - 1929 zł
- 10.04.2025 - 1659 zł
- 25.03.2025 - 1929 zł
- 20.03.2025 - 1659 zł
- 10.03.2025 - 1929 zł
- 5.03.2025 - 1659 zł
- 1.03.2025 - 1929 zł
- 10.02.2025 - 1543 zł
Opis produktu
Beżowo-naturalny drewniany fotel ogrodowy Copper – Exotan
Specyfikacje
| Materiał | Drewno |
|---|---|
| Rodzaj | Nieregulowane |
| Kraj pochodzenia | VN |
| Rodzaj fotela | Wypoczynkowy |
| Szerokość podłokietnika | 7 cm |
| Wysokość podłokietnika | 79 cm |
| Wysokość oparcia | 44 cm |
| Szerokość siedziska | 62 cm |
| Głębokość siedziska | 52 cm |
| Wysokość siedziska | 38 cm |
| Wysokość nóg | 35 cm |
| Nośność | 100 kg |
| Waga | 13 kg |
| Pielęgnacja | Czyścić wilgotną szmatką, nie używać agresywnych środków czyszczących |
| Umiejscowienie | Zewnętrzne |
| Montaż wymagany | Nie |
| Jakość | Extra |
| Kolor nóg | Brązowy |
| Materiał nóg | Lite drewno tekowe |
| Dekor | Tek |
| Materiał konstrukcji | Lite drewno tekowe |
| Materiał siedziska | Sznurkowa plecionka |
| Kolor | Naturalny/beżowy |
| Material | Lite drewno |
| Producent | Exotan |
Polecamy

HOMCOM Fotel bujany z regulowanym podnóżkiem, fotel relaksacyjny, szary | Aosom PL
28×58×82 cm, bujana, regulowana
W magazynieDostawa gratis
Outsunny Fotel wiklinowy Fotel ogrodowy Boho Styl, odporny na warunki atmosferyczne, 85 cm x 70 cm x 82 cm, Krem + Natur
44×38×87 cm, składana
W magazynieDostawa gratis
Outsunny Fotel ogrodowy i podnóżek z polirattanem, regulowane oparcie, jasny brąz/szary/czarny
34×70×89 cm, regulowana, nieregulowana
W magazynieDostawa gratis
Szare wiszące krzesło KOKON bez stojaka, zielono-biała poduszka
115×108×70 cm, wisząca, nieregulowana
W magazynie
Outsunny Fotel Bujany Ogrodowy z Podłokietnikami Lite Drewno Ciemnobrązowy Wygodny i Stylowy 97x69x93cm | Aosom PL
16×68×101 cm, bujana, drewniana
W magazynieDostawa gratis
Outsunny Krzesło Leżak Ogrodowy Balkonowy z Uchwytem na Kubek Lite Drewno Czarne
16×57×104 cm, drewniana
W magazynieDostawa gratis
Fotel Wypoczynkowy Ogrodowy FIN na Płozach Czarny Nowoczesny
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Outsunny krzesło ogrodowe Adirondack z uchwytem na kubek fotel ogrodowy krzesło balkonowe szary tworzywo sztuczne 75 x 87 x 90 cm | Aosom PL
56×24×90 cm, z podłokietnikami
W magazynieDostawa gratis
Metalowa ławka ogrodowa 2osobowa krzesło bujane z stołem huśtawka ogrodowa brązowa elegancja i komfort | Aosom PL
68×18×141 cm, bujana
W magazynieDostawa gratis
Outsunny krzesło ogrodowe Adirondack z uchwytem na kubek leżak ogrodowy krzesło balkonowe lite drewno kolor ciemnoszary 97 x 72,5 x 93 cm
15×57×103 cm, drewniana, nieregulowana
W magazynieDostawa gratis
Wiszące krzesło KOKON ze stojakiem, beżowe
200×116 cm, wisząca, bujana
W magazynie
Białe wiszące krzesło KOKON bez stojaka, biało-szara poduszka
115×108×70 cm, wisząca, nieregulowana
W magazynie
Fotel Ogrodowy CEZARE Wypoczynkowy Kokon Szary Nowoczesny Boho
W magazynie
Białe wiszące krzesło KOKON ze stojakiem, jasnozielona poduszka ze wzorem
Wisząca, nieregulowana
W magazynie
Huśtawka Ogrodowa CARMEN Szara/Czarna Nowoczesna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Outsunny krzesło ogrodowe Adirondack z uchwytem na kubek leżak ogrodowy krzesło balkonowe lite drewno kolor niebieski 97 x 72,5 x 93 cm
16×57×104 cm, drewniana
W magazynieDostawa gratis
Brązowy polirattanowy fotel ogrodowy S8-H48
Nieregulowana
W magazynie
Outsunny krzesło ogrodowe Adirondack leżak ogrodowy mebel ogrodowy krzesło balkonowe, kolor: naturalny
15×57×103 cm, drewniana
W magazynieDostawa gratis
Fotel Bujany Ogrodowy ELTON na Płozach Beżowy Nowoczesny
Bujana
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Fotel Bujany Ogrodowy AURORA na Płozach Szary Nowoczesny
Bujana
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Fotel Bujany Wypoczynkowy AURORA na Płozach Czarny Nowoczesny
Bujana
W magazynie
Outsunny Krzesło wiklinowe z efektem rattanu, miękkie poduszki siedziskowe, rama aluminiowa, khaki+beige, 105 x 97 x 150 cm
46×74×118 cm
W magazynieDostawa gratisNajlepsze produkty od Bonami

Wisząca suszarka na pranie w kolorze srebra 11 m Gale – Metaltex
96×31×31 cm, wisząca, wewnętrzna
W magazynie
Stalowy regulowany podwójny karnisz 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Metalowa
W magazynie
Czarny wiszący metalowy regał na wino liczba butelek 5 Lava – Metaltex
44×24×9 cm, metalowa, wisząca
W magazynie
Naturalny obrotowy organizer łazienkowy Moona – Umbra
Do gniazdka
W magazynie
Ociekacz do naczyń Metaltex Felicia, 45x23 cm
W magazynie
Patelnia na naleśniki ze stali nierdzewnej ø 26 cm – Blomsterbergs
⌀ 26 cm, gazowa, na naleśniki
W magazynie
Kieliszki zestaw 6 szt. do wódki 50 ml – Lyngby Glas
Zestawy, na kieliszki
W magazynie
Dywan Universal Parma Garro, 160x230 cm
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Szary dywan Universal Kasbah Gris, 160x230 cm
160×230 cm, do pokoju, nowoczesna

Szczotka do WC ceramiczna w kolorze matowej czerni Badi – Wenko
Ceramiczna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Deska do prasowania typu rękawnik 52x12 cm Leona – Wenko
Wolno stojąca

Jasnozielona sztruksowa rozkładana sofa 218 cm Tori – Bonami Selection
80×218×102 cm, rozkładana, skandynawska
W magazynie
Czarny metalowy modułowy system półek 27x203,5 cm Solis – Umbra
203×26×35 cm, prosta
W magazynieDostawa gratis
Zielone kompostowniki zestaw 2 szt. 125 l – Maximex
W magazynie
Chodnik Universal Sprinty Ceramics, 52x200 cm
52×200 cm, do pokoju, chodniki
W magazynie
Biały/srebrny stojak na papier toaletowy ze szczotką ze stali nierdzewnej Rivazza – Wenko
Wieszaki na papier toaletowy i szczotki, metalowa
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Dywan Universal Moar Hakuna, 140x200 cm
140×200 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Suszarka na pranie Vario – Metaltex
137×78×68 cm
W magazynie
































































