Dywan odpowiedni na zewnątrz 80x150 cm Luna – Universal
Wymiary 80×150 cm
Historia cen
- 20.05.2026 - 109,84 zł
- 15.05.2026 - 109,84 zł
- 14.05.2026 - 118,29 zł
- 23.04.2026 - 138,57 zł
- 19.03.2026 - 114,8 zł
- 11.03.2026 - 123 zł
- 20.02.2026 - 139,4 zł
- 16.02.2026 - 164 zł
- 14.02.2026 - 139,4 zł
- 10.02.2026 - 164 zł
- 23.01.2026 - 123 zł
- 16.01.2026 - 131,2 zł
- 10.01.2026 - 142,68 zł
- 5.12.2025 - 139,4 zł
- 14.11.2025 - 106,6 zł
- 1.11.2025 - 114,8 zł
- 1.11.2025 - 164 zł
- 20.10.2025 - 131,2 zł
- 8.10.2025 - 131 zł
- 1.10.2025 - 123 zł
- 26.09.2025 - 131 zł
- 24.09.2025 - 131,2 zł
- 23.09.2025 - 164 zł
- 16.09.2025 - 131,2 zł
- 16.09.2025 - 164 zł
- 12.09.2025 - 141 zł
- 29.08.2025 - 164 zł
- 24.08.2025 - 141 zł
- 19.08.2025 - 164 zł
- 15.08.2025 - 141 zł
- 30.07.2025 - 164 zł
- 25.07.2025 - 141 zł
- 15.07.2025 - 164 zł
- 11.07.2025 - 141 zł
- 3.07.2025 - 164 zł
- 26.06.2025 - 177 zł
- 20.06.2025 - 147 zł
- 17.06.2025 - 177 zł
- 10.06.2025 - 150 zł
- 6.06.2025 - 152 zł
- 1.06.2025 - 177 zł
- 27.05.2025 - 141,6 zł
- 27.05.2025 - 150,44 zł
- 23.05.2025 - 150 zł
- 20.05.2025 - 150,44 zł
- 16.05.2025 - 150 zł
- 9.05.2025 - 152 zł
- 2.05.2025 - 177 zł
- 30.04.2025 - 168 zł
- 25.04.2025 - 143 zł
- 15.04.2025 - 168 zł
- 10.04.2025 - 144 zł
- 2.04.2025 - 168 zł
- 26.03.2025 - 134 zł
- 25.03.2025 - 168 zł
- 20.03.2025 - 144 zł
- 10.03.2025 - 168 zł
- 5.03.2025 - 144 zł
- 26.02.2025 - 168 zł
- 22.02.2025 - 144 zł
- 15.02.2025 - 168 zł
- 13.02.2025 - 144 zł
- 11.02.2025 - 168 zł
- 10.02.2025 - 144 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Opis produktu
Dywan odpowiedni na zewnątrz 80x150 cm Luna – Universal
Wymiary
| Szerokość: | 80 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 150 cm |
Specyfikacje
| Pomieszczenie | Zewnętrzne |
|---|---|
| Wysokość włosu | Shaggy, Średni włos |
| Kraj pochodzenia | TR |
| Skład i rodzaj materiału | Polipropylen |
| Długość włosia | 4 mm |
| Długość włosia dywanu | Krótkie włosie |
| Kształt | Prostokątny |
| Waga | 1.5 kg |
| Długość | 150 cm |
| Umiejscowienie | Zewnętrzne/wewnętrzne |
| Rodzaj tkania | Tkane maszynowo |
| Rodzaj wykończenia | Obszyte krawędzie/oklejone krawędzie |
| Rodzaj włosia | Rodzaj splotu (Welur) |
| Kolekcja | Luna |
| Wzór | Orientalny |
| Design | Klasyczny |
| Jakość | Basic/Back To School |
| Gęstość | 1250 g/m² |
| Gęstość tkaniny | Niska |
| Pielęgnacja | Wycierać wilgotną ściereczką/odkurzać regularnie |
| Materiał tylnej strony | Polipropylen |
| Specyfikacja materiału | 100% polipropylen |
| Kolor | Kolorowy |
| Producent | Universal |
Podobne produkty

Dywan odpowiedni na zewnątrz 160x230 cm Luna – Universal
160×230 cm, zewnętrzna, shaggy
W magazynie
Dywan Universal Amira Multi, 160x230 cm
160×230 cm, do pokoju, shaggy

Dywan Universal Parma Garro, 160x230 cm
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Dywan klasyczny Luxor Medalion multikolorowy 80 cm x 240 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Dywan klasyczny Luxor Rozeta złoty 80 cm x 240 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Dywan Gloss Rosa szary 200x290 Prostokąt
Do pokoju, gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Dywan 160x230 cm Class – Universal
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Dywan Anny Brązowo kremowy 118x170 Prostokąt
Nowoczesna, retro, gotowa
W magazynie
Dywan Dywilan Superior Wełniany Dywan GRENADA koniak 200x300 Prostokąt
Wełniana, orientalna, retro
W magazynie
Dywan Universal Mirva Multi, 140x200 cm
140×200 cm, do pokoju, jutowa
W magazynie
Dywan Brico Aquila grey/blue 080x100 Chodnik
Do pokoju, chodniki, nowoczesna
W magazynie
Dywan Austin Królewski Niebieski 160x230 Prostokąt
Do pokoju, nowoczesna, industrialna
W magazynie
Dywan Cottage beige/multicolor 160x230cm
Do pokoju, shaggy, nowoczesna
W magazynie
Dywan Terrain designerski Orientalny Ornament Piaskowy Kremowo Niebieski z krótkim włosiem 80 cm x 200 cm Certyfikat Oeko-Tex
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Dywan klasyczny orientalny Asmar śliwkowo-czerwony 80 cm x 200 cm
Do pokoju, nowoczesna, orientalna
W magazynie
HOMCOM Dywan Pralny Antypoślizgowy Dywan do Salonu z Flanelowym Wykończeniem, 230 x 160 cm, Szary | Aosom PL
34×44 cm, do pokoju, kwiatowa
W magazynieDostawa gratis
Dywan Austin Kolorowy 160x230 Prostokąt
Do pokoju, nowoczesna, industrialna
W magazynie
Dywan klasyczny orientalny Asmar indygo niebieski 80 cm x 200 cm
Do pokoju, nowoczesna, orientalna
W magazynie
Dywan klasyczny orientalny Asmar ceglany 80 cm x 200 cm
Do pokoju, nowoczesna, orientalna
W magazynie
Dywan Terrain designerski Orientalny Ornament Piaskowy Kremowo Niebieski z krótkim włosiem 120 cm x 170 cm Certyfikat Oeko-Tex
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Dywan klasyczny orientalny Asmar cyjan niebieski 80 cm x 200 cm
Do pokoju, nowoczesna, orientalna
W magazynie
Dywan Universal Amira, 140x200 cm
140×200 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Dywan orientalny Naveh z frędzlami Łąka kwiatów Zielono-Kremowy 135 cm x 195 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Dywan Boheme Zielony 200x290 Prostokąt
Shaggy, gotowa, polipropylenowa
W magazynie
Tkany na płasko dekoracyjny dywan Stay
Tkana, gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Dywan klasyczny orientalny Asmar cyjan niebieski 120 cm x 160 cm
Do pokoju, nowoczesna, orientalna
W magazynie
Dywan orientalny Naveh z frędzlami Łąka kwiatów Kremowa-Słoneczna 135 cm x 195 cm
Do pokoju, nowoczesna, kwiatowa
W magazynie
Dywan Austin Kolorowa Wariacja 160x230 Prostokąt
Do pokoju, nowoczesna, industrialna
W magazynie
Dywan klasyczny Luxor Rozeta złoty 120 cm x 170 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Jasnoróżowy wełniany dywan tkany ręcznie 120x170 cm Daphne Shaped Floral – Flair Rugs
120×170 cm, do pokoju, shaggy
W magazynieDostawa gratis
Kremowy dywan z wiskozy 195x300 cm Oriental Flowers – Nouristan
195×300 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Dywan Austin Vintage Kolorowy 200x290 Prostokąt
Do pokoju, nowoczesna, industrialna
W magazynieNajlepsze produkty od Bonami

Pojemniki 24 szt. na żywność Fresco – Hermia
Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
Pojemniki na żywność 12 szt. na żywność Fresco – Hermia
Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
Kartonowy organizer na dokumenty Johan – Bigso Box of Sweden
26×18×35 cm, papier
W magazynie
Dwupoziomowa półka łazienkowa Wenko Milo
55×25×14 cm, prosta
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Kartonowy organizer na dokumenty Johan – Bigso Box of Sweden
26×18×35 cm, papier
W magazynie
Beżowy dywan odpowiedni do prania 160x230 cm Pompei 1612 – Ayyildiz Carpets
Do pokoju, shaggy, z średnim włosiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Beżowe dywaniki łazienkowe zestaw 2 szt. – Foutastic
60×100 cm, dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Stołek ogrodowy z drewna paulowni WOOOD Bikkel
Drewniana
W magazynie
Beżowa ławka z materiału bouclé Watford – House Nordic
46×95×36 cm, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
Biała pościel dwuosobowa z kory 200x200 cm Seersucker Frill – Catherine Lansfield
200×200 cm, łóżko dwuosobowe, francuska
W magazynie
Dywan Universal Parma Garro, 160x230 cm
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Stolik z drewna mangowca House Nordic Jammu
35 cm, ⌀ 60 cm, okrągła, skandynawska
W magazynie
Kremowa/w kolorze złota lampa stołowa z tekstylnym kloszem (wysokość 47 cm) Yakamoz – Opviq lights
Włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Biały taboret ze schowkiem Wenko Wing, 33 l
48×45×33 cm, plastikowa, z przestrzenią do przechowywania
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Piętrowa półka ze stali nierdzewnej Wenko Premium
27×24×13 cm, prosta, industrialna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Metalowy modułowy system półek w matowym białym kolorze 27x203,5x35 cm Solis – Umbra
203×26×35 cm, matowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
Wycieraczka 45x75 cm Mix Mats – Hanse Home
45×75 cm, prostokątna
W magazynie
Jasnozielony chodnik odpowiedni do prania 52x200 cm Ricci Monet – Universal
52×200 cm, bieżniki na stół, prostokątna






