

Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Podaruj sobie maksymalny komfort podczas spotkań z przyjaciółmi czy rodziną. Siedzisko można wykorzystać w domu na fotelach i krzesłach, w ogrodzie lub w lecie np. podczas grillowania. Można go również zabrać do swojego biura. Siedzisko posiada sznurki, które pozwalają na łatwe i wygodne przymocowanie do krzesła.
| Szerokość: | 40 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 40 cm |
| Lokalizacja | Na krzesła, Na fotele |
|---|---|
| Ogrodowe | Tak |
| Kształt | Kwadratowy |
| Kolor | Fioletowa |
| Gramatura | 155 g/m2 |
| Materiał powierzchni tkaniny | 75 % bawełna, 25 % poliester |
| Materiał wypełnienia | 100% bawełna |
| Rozmiary | 40 x 40 cm |
| Sezon | Kolekcja wiosenna |
| Zalecane pranie | Żaden |
| Producent | 4-Home |
Opinie użytkowników
Wytrzymały na krześle 3 dni, zanim sznurki od poduszki się zerwały, bardzo słaba jakość.
Ładne i wygodne

Na krzesła
W magazynie
25×32 cm, ogrodowa, na ławki
W magazynieDostawa gratis
40×40 cm, ogrodowa, kwadratowa
W magazynie
Na krzesła
W magazynie
Na krzesła
W magazynie
Na krzesła
W magazynie
Na krzesła
W magazynie
Ogrodowa, kwadratowa
W magazynie
Na krzesła
W magazynie
Na krzesła
W magazynie
37×40 cm, kwadratowa, na krzesła
W magazynie
14×44 cm, ogrodowa
W magazynieDostawa gratis
Na krzesła
W magazynie
Na krzesła
W magazynie
41×38 cm, na krzesła, średnica
W magazynie
Na krzesła
W magazynie
Na krzesła
W magazynie
26×35 cm, na ławki
W magazynieDostawa gratis
40×6 cm, ogrodowa, kwadratowa
W magazynie
Na krzesła
W magazynie
Na krzesła
W magazynie
Na krzesła
W magazynie
25×32 cm, ogrodowa, na ławki
W magazynieDostawa gratis
Na krzesła
W magazynie
Ogrodowa, na krzesła
W magazynie
40×40 cm, ogrodowa, kwadratowa
W magazynie
Okrągła, na krzesła
W magazynie
Na krzesła
W magazynie
Na krzesła
W magazynie
Na krzesła
W magazynie
Na krzesła
W magazynie
40×40 cm, ogrodowa, kwadratowa
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie

Kwiaty, francuska, bawełniana satyna
W magazynie