
Szklane płyty ochronne WOODEN LOOK na kuchenkę – 2 sztuki, WENKO
Szklana
W magazynieWymiary 22×36 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 44,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Plastikowa deska do krojenia z popularnym dekorem lawendy jest odpowiednia do krojenia każdego rodzaju żywności. Drewniana deska jest pokryta plastikową powłoką. Obrazek znajduje się tylko po jednej stronie.Poczuj atmosferę słonecznej Provense. Ulubiona kolekcja Lavender przyniesie zapach lawendy prosto do Twej kuchni. Klasyczny design w połączeniu rustykalnego motywu lawendowego oraz modnego fioletu rozjaśni każdy stół kuchenny. Całą kolekcję Lavender można znaleźć TUTAJ.
| Szerokość: | 22 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 36 cm |
| Materiał | Plastik |
|---|---|
| Kształt | Kwadratowe |
| Długość | 36,5 cm |
| Kuchenka mikrofalowa | Nie |
| Zmywarka | Nie |
| Producent | Banquet |

Szklana
W magazynie
27-36×35 cm, plastikowa, kwadratowa
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie