

Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Stylowa poszewka na poduszkę z najbardziej miękkiego materiału. Magiczne motywy świąteczne w tradycyjnym połączeniu czerwieni, szarości i bieli doskonale ozdobi Twoją sypialnię i salon lub posłuży jako nowa twarz dla Twojej ulubionej poduszki podróżnej. Poszewkę wykonano z przyjemnego i zapewniającego ciepło mikrowłókna - mikroflaneli, posiada zamykanie na zamek.
| Zapinanie | Zamek błyskawiczny |
|---|---|
| Kolor | Czerwona |
| Motyw | Bożonarodzeniowe |
| Materiał | 100% poliester |
| Prasowanie | Nie wolno prasować |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 50 x 50 cm |
| Rozmiary poduszki | 50 x 50 cm |
| Suszarka | Nie |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4Home |
Opinie użytkowników
Piękne kolorystyczne wykonanie

Jednokolorowa, bożonarodzeniowa, na zamek
W magazynie
70×90 cm, nowoczesna, poliestrowa
W magazynie
70×90 cm, nowoczesna, rustykalna
W magazynie
Na zamek
W magazynie
Na zamek
W magazynie
Na zamek
W magazynie
Jednokolorowa, na zamek
W magazynie
45×45 cm, kwiaty, poliestrowa
W magazynieDostawa gratis
Prostokątna, jednokolorowa, kwadratowa
W magazynie
Prostokątna, kwadratowa, na zamek
W magazynie
Prostokątna, kwadratowa, na zamek
W magazynie
45×45 cm, poliestrowa
W magazynie
Prostokątna, jednokolorowa, kwadratowa
W magazynie
45×45 cm, kwiaty, poliestrowa
W magazynieDostawa gratis
Jednokolorowa, na zamek
W magazynie
Na zamek
W magazynie
Jednokolorowa, na zamek
W magazynie
70×90 cm, nowoczesna, poliestrowa
W magazynie
Na zamek
W magazynie
Prostokątna, jednokolorowa, kwadratowa
W magazynie
45×45 cm, kwiaty, poliestrowa
W magazynieDostawa gratis
Prostokątna, jednokolorowa, kwadratowa
W magazynie
Prostokątna, kwadratowa, na zamek
W magazynie
45×45 cm, kwiaty, poliestrowa
W magazynieDostawa gratis
45×45 cm, nowoczesna, poliestrowa
W magazynie
Guziki, satyna
W magazynie
45×45 cm, na zamek, poliestrowa
W magazynie
60×1 cm, prostokątna, jednokolorowa
W magazynie
Prostokątna, jednokolorowa, kwadratowa
W magazynie
Jednokolorowa, na zamek
W magazynie
45×45 cm, poliestrowa
W magazynie
Prostokątna, jednokolorowa, kwadratowa
W magazynie
Szklana, na żywność
W magazynie

Dla dziewczynek, do łóżeczka, zamek
W magazynie
Patyczkowa
W magazynie
Prostokąt, tekstylna
W magazynie
Kwadratowa
W magazynie
Łańcuchy świetlne, akumulatorowa
W magazynie
180×200 cm, ochraniacze na materac
W magazynie
Sztukowa
W magazynie
Drewniana, plastikowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, mikroflanel, poliestrowa
W magazynie
Bawełniana, bambusowa, sztukowa
W magazynie
Porcelanowa, szklana
W magazynie
LED, metalowa, skandynawska
W magazynie
Dla chłopców, klasyczna
W magazynie

Stojąca, plastikowa
W magazynie