

Klienci najczęściej wspominają
Zobacz recenzjeNajlepsza cena z ostatnich 30 dni: 29,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Stylowa poszewka na poduszkę z najbardziej miękkiego materiału. Magiczne motywy świąteczne w tradycyjnym połączeniu czerwieni, szarości i bieli doskonale ozdobi Twoją sypialnię i salon lub posłuży jako nowa twarz dla Twojej ulubionej poduszki podróżnej. Poszewkę wykonano z przyjemnego i zapewniającego ciepło mikrowłókna - mikroflaneli, posiada zamykanie na zamek. Poszewki na poduszki są szyte z metra bieżącego, dlatego mogą się nieznacznie różnić ze względu na różnorodność wzorów.
| Zapinanie | Zamek błyskawiczny |
|---|---|
| Kolor | Czerwona |
| Motyw | Bożonarodzeniowe, Jednokolorowe |
| Ilość sztuk w zestawie | 2 szt. |
| Materiał | 100% poliester |
| Prasowanie | Nie wolno prasować |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 40 x 40 cm |
| Rozmiary poduszki | 40 x 40 cm |
| Suszarka | Nie |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4Home |
Klienci najczęściej wspominają
Opinie użytkowników
Świetne poduszki. Kupuję tutaj regularnie.
Wysokiej jakości materiał, który zachowuje swój kształt nawet po praniu.
na zamek błyskawiczny
bardzo ładne kolory
Zadowolenie.
Powtórny zakup.
nic
zadowolenie, polecam
Bardzo ładne.
Przyjemny, mięciutki plusz

Bożonarodzeniowa, kwadratowa, na zamek
W magazynie
70×90 cm, nowoczesna, rustykalna
W magazynie
Jednokolorowa, bożonarodzeniowa, kwadratowa
W magazynie
50×70 cm, prostokątna, bawełniana

70×90 cm, prostokątna, bawełniana

70×90 cm, nowoczesna, poliestrowa
W magazynie
45×45 cm, nowoczesna, poliestrowa
W magazynie
Prostokątna, kwadratowa, na zamek
W magazynie
Jednokolorowa, na zamek
W magazynie
Na zamek
W magazynie
Prostokątna, jednokolorowa, kwadratowa
W magazynie
70×90 cm, nowoczesna, poliestrowa
W magazynie

Na zamek
W magazynie
Na zamek
W magazynie
45×45 cm, poliestrowa
W magazynie
Na zamek
W magazynie
Jednokolorowa, na zamek
W magazynie
50×70 cm, prostokątna, bawełniana

45×45 cm, kwiaty, nowoczesna
W magazynie
45×45 cm, na zamek, poliestrowa
W magazynie
Jednokolorowa, na zamek
W magazynie
Na zamek
W magazynie
Prostokątna, jednokolorowa, kwadratowa
W magazynie
Bawełniana, kwiaty, guziki
W magazynie
Prostokątna, jednokolorowa, kwadratowa
W magazynie
Jednokolorowa, na zamek
W magazynie
45×45 cm, kwiaty, poliestrowa
W magazynieDostawa gratis
Bawełniana, jednokolorowa, bożonarodzeniowa
W magazynie

45×45 cm, kwiaty, poliestrowa
W magazynieDostawa gratis
Prostokątna, kwadratowa, na zamek
W magazynie
Elastyczna
W magazynie

Łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie

Obrusy bożonarodzeniowe, okrągła, prostokątna
W magazynie
Średnica
W magazynie
Zapachowa, dekoracyjna, sztukowa
W magazynie