


Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 58,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Ten stylowy stołek z praktycznym schowkiem jest idealnym dodatkiem do domu. Jego wielofunkcyjna konstrukcja pozwala na przechowywanie koców, czasopism lub zabawek. Górne siedzisko jest w pełni zdejmowane, co zapewnia dodatkową elastyczność w jego użytkowaniu. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz go do siedzenia, czy jako elegancki schowek, ten stołek znajdzie swoje miejsce u Ciebie. Taboret jest dostarczany w stanie rozłożonym. Parametry techniczne: wymiary (szer. x wys. x gł.): 38 x 38 x 38 cm waga: 2,3 kg materiał: tkanina, pianka poliuretanowa Dostępne kolory: szary czarny kremowy Dostępne rozmiary: szer. 76 cm szer. 38 cm
| Szerokość: | 38 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 38 cm |
| Wysokość: | 38 cm |
| Materiał tapicerski | Materiał |
|---|---|
| Z przestrzenią do przechowywania | Tak |
| Materiał | Tapicerowane |
| Kształt | Prostokątny, Okrągły |
| Nóżki | Bez nóżek |
| Nośność | 90 kg |
| Waga | 2,3 kg |
| Producent | Autronic |
Opinie użytkowników
Szybko złożony puf, wygodny nawet do dłuższego siedzenia (przy maszynie do szycia) :-)
Z produktem mam dobre doświadczenia, ponownie go zakupiłam, jestem z niego zadowolona.
Moja starsza żona używa go do siedzenia podczas zakładania butów. Jest z niego zadowolona.

50×41×41 cm, okrągła
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, tapicerowana, bez nóżek
W magazynie
Pufy
W magazynie
Pufy
W magazynie
Rustykalna, materiałowa, bez nóżek
W magazynie
Pufy
W magazynie

Pufy, rustykalna, materiałowa
W magazynie

40×40×40 cm, pufy, materiałowa
W magazynie
Pufy
W magazynie
Pufy, rustykalna, skandynawska
W magazynie
Pufy
W magazynie
Pufy, nowoczesna, materiałowa
W magazynie

Pufy, tapicerowana
W magazynie
33×59×59 cm, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Pufy, tapicerowana
W magazynie
40×40×40 cm, pufy, materiałowa
W magazynie
Pufy
W magazynie
Pufy, materiałowa
W magazynie

Nowoczesna
W magazynie
42×37×37 cm, pufy, nowoczesna
Do wysłania za 1 tydzień
40×40×40 cm, pufy, materiałowa
W magazynie
Pufy
W magazynie
40×40×40 cm, pufy, materiałowa
W magazynie
Pufy, materiałowa, tapicerowana
W magazynieDostawa gratis

Pufy
W magazynie
Pufy
W magazynie
Pufy, tapicerowana
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie