


Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Modna i elegancka firana Angelika nadaje się do każdej kuchni czy pokoju gościnnego. Gotowe, żakardowe firany zapewnią piękny wygląd Twojego okna. Wszystkie firany mają fabrycznie zakończone boki, wystarczy je powiesić. Bardzo łatwe utrzymanie.Zdjęcie ma charakter ilustracyjny. Firana jest oferowana na drzwi balkonowe.
| Szerokość: | 200 cm |
|---|
| Styl | Industrialny |
|---|---|
| Metraż | Sztukowe |
| Wielkość okna | Balkonowe |
| Kolor | Biała |
| Rodzaj | Żakardowe |
| Zakończenie | Proste |
| Mocowanie | Na kij |
| Lokalizacja | Kuchnia, Salon |
| Materiał | 100% poliester |
| Rozmiar | 200 x 250 cm |
| Zalecane pranie | 30 °C |
| Producent | 4Home |

Nowoczesna, rustykalna, prowansalska
W magazynie
Nowoczesna, prowansalska, retro
W magazynie
Rustykalna, prowansalska, retro
W magazynie
Nowoczesna, skandynawska, retro
W magazynie
Nowoczesna, rustykalna, prowansalska
W magazynie

Nowoczesna, rustykalna, prowansalska
W magazynie
Rustykalna, prowansalska, retro
W magazynie
Prowansalska, retro, metr
W magazynie
Rustykalna, prowansalska, retro
W magazynie
Nowoczesna, rustykalna, prowansalska
W magazynie
Nowoczesna, rustykalna, retro
W magazynie
Nowoczesna, rustykalna, metr
W magazynie
Skandynawska, metr, salon
W magazynie
Nowoczesna, skandynawska, retro
W magazynie
Nowoczesna, rustykalna, prowansalska
W magazynie
101-200×201-300 cm
W magazynie

Nowoczesna, prosta, skandynawska
W magazynie
Industrialna
W magazynie
Nowoczesna, prowansalska, retro
W magazynie
Nowoczesna, retro, metr
W magazynie
Prowansalska, retro, metr
W magazynie
Rustykalna
W magazynie
Balkonowa, woalowa, prosta
W magazynie
Nowoczesna, rustykalna, skandynawska
W magazynie
Prowansalska, retro, metr
W magazynie
Nowoczesna, prosta, rustykalna
W magazynie
Nowoczesna, rustykalna, prowansalska
W magazynie
Nowoczesna, skandynawska, retro
W magazynie


140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
Zapachowa, dekoracyjna, sztukowa
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie